anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

Aktualizacji nie da się cofnąć.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Więc tak jestem zadowolony i wszystko ładnie i szybko działa.. ALE czy jest już jakis sposób aby dodawać do głównego menu aplikacje które nie sa dostepne oficjalnie w sklepie google? Chodzi mi o apki do obsługi NC Plus Go albo Polsat Go ..

 

Druga sprawa do odtwarzania filmów np HDR 4K i z dolby używam odtwarzacza Nova Video Player. Bo te oficjalne apki a nawet VLC dużo gorzej sobie radzą z takimi porządnymi filmami ..

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

 
  Jeśli chcesz dodać do menu aplikacje instalowane z poza tv, to proponuję zainstalować aplikację "Tv App Repo", która tworzy skróty dodanych aplikacji z po za tv.
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Przecież można to zrobić systemowo. Wystarczy daną aplikację dodać do ulubionych i juź wskakuje do pierwszego szeregu od góry na głównym ekranie. 

profile.country.PL.title
Huczeq
Użytkownik

@mirenio  napisał(a):

Witam

Posiadam tv kd-49xf8596 po wgraniu androida 8.0 filmy z pendriva długo się ładują oraz strasznie przecinają sie, oraz nie mogę z laptopa z win 10 rzutowac filmu na tv, brak dostępu do tv.



am ten sam model(kd-49xf8596) i po aktualizacji(dzisiaj zainstalowałem z usb), odtwarzanie filmów z pendrive w 4k działa bez problemu.

Nie przywracałem ustawień fabrycznych ale jak masz problemy to możesz spróbować.

Jeśli chodzi o wyświetlanie filmów z laptopa masz na myśli wifi-direct czy chromecast? Chromecasta jeszcze nie próbowałem ale z wysyłaniem filmow przez wifi-direct do tv miałem problem już w 7.0 ale przez telefon, mi to nie przeszkadza, bo tego nie używam.

Tak poza tym jak u ciebie wyglada ruch z wlaczonym motionflow: plynny i tryb kliszy: duzy w tym materiale: https://youtu.be/G4t6TqG5LM8 ?

Mógłbyś sprawdzić czy też wokół biegajacych piłkarzy masz ertefakty?

Bardzo dziękuję :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@marcinor  ta apka Repo TV app będzie działać na 8.0? 

 

@Piotr.Kummer  Nie da się. Jak ja dodać do ulubionych? Mam do niej dostęp tylko w ustawieniach - aplikacja. 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Da się tylko trzeba usunąć z głównego ekranu inne niepotrzebne apki. 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

@Piotr.Kummer  Próbowałem teraz i nie ma szans... Tej apki NCGO+ nie ma w ogóle dostępnej w menu głównym nawet tam gdzie rozwijamy pozostałe apki (co pisze odkrywaj apki i odkrywaj gry). To jest apka nieoficjalna i nie jest dostepna dla android TV. Ale działa tylko trzeba myszką operować ;), ale smiga super C+ i inne kanały.

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

No tak ja to robię z apkami ze sklepu. Aczkolwiek Kodi wersję z DTS wgrywałem z dysku. Ale jednak Kodi oficjalnie jest dostępna w googleplay. 

profile.country.PL.title
mirenio
Poszukiwacz

Reset robiłem do ustawień początkowych, nic nie pomogło, co do tego filmu to też mam artefakty. Jak masz ustawione kolory?