anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja oprogramowania XH90

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Aktualizacja oprogramowania XH90

Dzień dobry! Kiedy pojawi się nowa aktualizacja, która wyeliminuje problemy z serią XH90, oznaczona numerem wyżej niż 6.0384?

 

Pozdrawiam

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
Artur.redzko
Poszukiwacz

Tweet from Sony:

- patch v6.0394 addresses re-booting and audio issues

- the 4K/120 fix is coming in December

- VRR and ALM are coming in Spring 2021.

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Na tę chwilę wszystko jest ok, ale to pewnie dlatego, że wersja jaką mam zainstalowaną ma numer 6.0155. Pytałem, kiedy planowana jest aktualizacja, ponieważ zależy mi na apce AppleTV. Wiem, że wersja 6.0384 jest felerna i zdaję sobie sprawę, że części osób przeszkadzają te restarty (mnie osobiście też by przeszkadzały).

Teraz najważniejsze jest to, aby Europa dostała aktualizację jak najszybciej .

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Hej. Czyli nie ma co szukać w ustawieniach zmian na 120hz dla ps5 przy xh9096? Czekamy na aktualizacje ?

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Wychodzi na to, że ta aktualizacja pojawi się w grudniu.

profile.country.PL.title
Blacromek
Poszukiwacz

Czyli jak rozumiem VRR dopiero na wiosnę 

profile.country.PL.title
Artur.redzko
Poszukiwacz

Niestety marketing rozjechał się z rzeczywistością. Dostaliśmy produkty ułomne (tv, konsole) z obietnicą poprawek w przyszłych updatach, które będą albo i nie. Nie wiadomo też czy to jednak nie wina sprzetu. Polecam nowy filmik https://youtu.be/rpA4HfikU4w i https://youtu.be/vw4ia4-OmHE na HDTVTest. 4K 120 i VRR to na razie mżonki, brak wsparcia lub częściowe kosztem jakości obrazu albo w konsoli (PS5) albo w TV (XH90) i w grach. Xbox X radzi sobie lepiej (VRR, 4k120) ale nie zawsze. Dużo też zależy od gier. Na razie tylko kilka tytułów działa w 4k120, te od ubisoftu sa fatalnie zoptymalizowane i chyba nawet VRR nie pomoże przy takich spadkach fps. Niestety jakość konsol też nie powala, jest troche zwrotow w marketach z powodu wad technicznych. Zakładam, że moze na wiosne/lato 2021 technologia i soft dojżeją i wtedy pokażą pełen potencjał. Oby nie naszym kosztem.

 
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Witam,

Dzisiaj na moim xh9005 pojawił się nowy soft do pobrania v6.414 czy ktoś już aktualizował swój TV xh90

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Ja jeszcze nie aktualizowałem, czekam na informacje jak się sprawuje. 

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Aktualizacja zainstalowana na moim TV telewizor działa bez uwag ma takie wrażenie jak by szybciej działał

profile.country.PL.title
Kamil89
Użytkownik

Włączyłem aktualizacja i standardowo restarty... Mianowicie w trakcie aktualizowania tv sam się zresetował i nie miałem żadnej informacji o zakończonej powodzeniem aktualizacji .... Dodali jakaś nowa aplikacja czy coś po czym mogę zobaczyć czy te pierdzielone restarty nie zepsuły mi aktualizacji ? Tzn czy w ogóle mi się ona wgrała..