anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

aktualizacja tv

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

aktualizacja tv

Witam. Po aktualizacji TV SONY BRAVIA KD-55A1 nie mogę poradzić sobie z obsługą pilota przy włączaniu i wyłączaniu TV. Zawsze robiłem to poprzez pilota z dekodera CANAL + a po w/w wspomnianej aktualizacji - załączam pilotem z dekodera a wyłączać muszę pilotem TV. I za każdym razem przy włączaniu TV występuje aktualizacja SONY android

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Należy odblokować opcje sterowania przez HDMI w ustawieniach dekodera oraz w ustawieniach telewizora - > Wejścia zewnętrzne - Powinna być opcja konfiguracji dekodera/sterowania po HDMI.

profile.country.PL.title
MarekKorecki
Poszukiwacz

...no niestety w ustawieniach telewizora >wejścia zewnętrzne - nie ma opcji konfiguracja dekodera/sterowanie HDMI

????

Janusz_001
Nowicjusz

Miałem tak po aktualizacji KD-65XG8505. Aktualizacja przebiegła bezproblemowo, jednak pilot zdalnego sterowania nie zaktualizował się do końca. Po wyłączeniu TV ponowne jego włączenie możliwe było tylko po wyciągnięciu baterii i zwarciu styków pilota. Wyłączenie z sieci TV też nic nie wniosło. Dopiero wejście w ustawienia aktualizacji pokazały by zaktualizować pilot. Po trzeciej próbie się udało. Teraz wszystko ok. Pewnie i w twoim przypadku tak się zadziało, że nie zaktualizował się pilot.