anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ANDROID 6

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ANDROID 6

Podzielę się kilkoma spostrzeżeniami na temat ANDROIDA 6. Otóż jako napaleniec zainstalowałem go pierwszego dnia czyli 22 lutego.Na początku parę widocznych zmian może kosmetycznych ale kilka spraw mnie zaczynało denerwować po włączeniu telewizora TV startował jakby od miękkiego restartu,nie widział mi  sygnału satelitarnego (miękki restart pomagał),gry i aplikacje przeniesione na zewnętrzną pamięć nie zawsze widoczne (miękki restart poamgał),długie właczanie się telewizora i kilka innych drobnych spraw a rada ciągle ta sama od SONY przywrócić TV do ustawień fabrycznych ale z racji mnogości ustawień w aplikacjach i kanałach telewizyjnych podchodziłem do tego jak do jeża.Jednak dałem za wygraną kilka dni temu zrobiłem to - Ustwienia fabryczne bo już mnie irytowały te rzeczy ! Do dzisiaj jeszcze zostało KODI do ustawienia :slight_smile: .Ale teraz najważniejsze ! Nikt mi nie powie ,że to tylko zmiana numerku w systemie telewizor po restarcie zgłasza się już od Androida 6 i go instaluje na czysto.Telewizor chodzi bez żadnych zastrzeżeń żaden z opisanych problemów już nie występuje !!! (jak narazie :tongue: ).Same działanie TV jest dużo płynniejsze choćby poruszania się po menu tunera satelitarnego,działaniu guide,włączaniu.Kiedy już wróci możliwość instalacji Androida 6 polecam każdemu przywrócić najpierw TV do ustawień fabrycznych a dopiero potem instalację nowego Androida 6.Swoją drogą zastanawiający jest czas minęło już miesiąc od zawieszenia aktualizacji i firma nie może sobie poradzić z aktualizacją ,która jeżeli się powiodła działa ! I nie znaczy to ,że nic już nie jest do poprawy dla mnie największą bolączką jest usypianie dysków a raczej jego brak ! Ale mam nadzieję ,że SONY dotrzyma słowa i wprowadzi Androida 7 do modeli 2015 i 2016.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
olo_mistrzu
Użytkownik

Ja również jestem zadowolony z androida 6. Dzisiaj oglądałem filmy z dysku i myślę, że dysk powinien wyłączać się razem z telewizorem.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajPonieważ nie jestem jakimś ekspertem , wię mam do Ciebie zapytanie. Dlaczego polecasz pełny reset przed wgraniem nowego oprogramowania. Dotychczas z tego co doczytałem wszyscy producenci telewizorów czy dekoderów zalecali przywracać ustawienia fabryczne już po wgraniu nowego oprogramowania.Ja  jeszcze nie zainstalowałem nowego oprogramowania.Mnie też dziwi zachowanie Sony.Po miesiącu jakaś wzmianka w tym temacie  na ich stronie by się przydała.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech wiesz co jak pisałem po instalacji na istniejący system i ustawienia wszelakie oraz gry i aplikacje do tego przeniesione na pendriva było jak pisałem a tak robisz to na "czysty" telewizor i już potem trochę zostaje do ustawienia ale no taki urok ale naprawdę warto.Mogłem to zrobić od razu po instalacji jak piszesz ale myslałem ,że będzie wszystko ok ale wyszło jak zwykle kaszaniło się na okrągło.