anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ANDROID 7 dla 2015,2016 umarł !?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ANDROID 7 dla 2015,2016 umarł !?

Sam nie wiedziałem jaki nagłówek dać na ten wątek.Od wczoraj na stronach wsparcia dla modeli 2015 i 2016 znikło info o terminarzu wydania Androida 7 dla tych modeli.Przypadek ? Jak firma podchodzi do swoich klientów to najlepszy tego przykład 27 czerwca 2017 ukazało się info o tym ,że jesienią 2017 ukaże się terminarz dla w/w modeli aktualizacji do N od wczoraj jak pisałem informacja została usunięta nie ,że przepraszamy ale przesuwa nam się termin nie ,że ogłosimy termin na wiosnę na jesieni się nie uda Sony się wycofało nie będzie N ,pyk nie ma jak gdyby nigdy nic.Dzwoniąc na infolinię Pani stwierdziła ,że aktualizacja na stronie dla mojego TV jest już do pobrania :fearful: odpowiedziałem ,że chyba Pani sobie żartuje a ona do mnie ,że wie co mówi (mam XD93) stanowczo Pani odparłem ,że nie ma dla modeli 2015 i 2016 Androida 7 i niech nie wprowadza użytkowników w błąd dałem propozycję ,że ją zastapię i będę bardziej wiarygodny na to Pani powiedziała aby chwilę zaczekać po ponownym powrocie do rozmowy przeprosiła i przyznała mi rację spiesząc z informacją ,że w maju N dostaną Anglicy i Niemcy Polska dostanie w czerwcu 2018.Dzisiejszego dnia jeszcze raz musiałem zadzwonić na infolinię ( od wczoraj miałem problemy z logowaniem na konto) termin się skrócił do marca 2018 (odebrał ktoś inny).Zadaję sobie pytanie przecież ktoś to musi robić zmieniać informację na stronie skądś te informacje dostaje dlaczego my jako końcowy użytkownik nie możemy NIC dowiedzieć się na infolini bo to loteria kto odbierze czy ktoś kto ma pojęcie czy wie jak znaleźć podobny problem w Pomocy i odpowiedzieć nie na temat.Co dziwne informacja ,która zniknęła z polskiej strony jest jeszcze na angielskiej stronie (jak długo) ?
Strona polska: https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xd9305
Strona angielska: https://www.sony.co.uk/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-65xd9305 http://sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/141165

42 ODPOW. 42
profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Na stronie Sony UK pojawił się dziś nowy harmonogram aktualizacji:

 

2016 Sony's Android TVs: SD85, XD85, XD93 and XD94 Series

 


 March 2018
 


2015 Sony's Android TVs: W75C, W80C, W85C, S80C, S85C, X80C, X83C, X85C, X90C, X91C, X93C and X94C Series

 


 March 2018
 

 

Zakładam, że te terminy dotyczą też reszty Europy. Jest dobrze :slight_smile:

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

To czy jest dobrze dopiero się okaże bo co po nowym systemie jeśli ten okaże się wadliwy? A dzisiaj zdziwiłem się czytając na niemieckojęzycznym forum że Nougat też ma problemy z samoistnym włączaniem się telewizorów...

No ale może nie dotyczy to akurat naszego modelu telewizora :wink:

 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Już można pobierać androida 7 na modele 2015 i 2016 na pendrive.

Kosecki