anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android telewizory 4k aktualizacja 17 luty nagrywanie

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

Android telewizory 4k aktualizacja 17 luty nagrywanie

Jest nowa aktualizacja i jest wreszcie możliwość nagrywania i PIP i PAP

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie spieszyć się. Wyczyścić androida jakimś programem lub jak nie potraficie to restart systemu (zielony przycisk ponad 5sek na pilocie lub wtyczka z nawet 10 razy, zanim wlaczycie opcje aktualizuj.

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

@matrbis po co te ceregiele z restartem i wtyczką?

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

No i po co mi ta opcja nagrywania na HDD skoro możliwe jest tylko nagrywanie transmisji cyfrowych. Mam kablówkę z VECTRY i nic nie mogę nagrywać. Do d.... z taką opcją!

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie trzeba bawić się w ceregiele,ale potem trzeba będzie może przywraca do fabryki. Zawsze czyszczę androida i na tyle urządzeń jak mam to może z dwa razy przywracalem do fabryki. Jak ktoś nie wie jak w tv wyczyścić andka, to restart parę razy urządzenia wyczysci i uaktywni śpiące stery.

profile.country.PL.title
charlie_pl
Poszukiwacz

uuu, to faktycznie słabo 😕

 

a jak ma się w ogóle opcja nagrywania czegoś innego niż, to co się aktualnie ogląda?

Ale jak mniemam, skoro tv nie obsługuję PIP, PAP na zasadzie tuner/tuner to i pewnie ten rodzaj nagrywania nie działa, choć chciałbym się mylić.

Ktoś może już sprawdzał czy jest zaimplementowa funcja zaplanowanego nagrywania w trybie stan by?

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Czyli chcesz powiedzieć, że nie można nagrywać z dowolnego wejścia HDMI tylko z tuner wbudowanego w telewizor? 

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Tak. Można nagrywać tylko "transmisje cyfrowe". Mam dekoder VECTRY podłączony przez HDMI, i żadnego filmu czy programu nie mogę nagrywać. To się pytam: na jaką cholerę SONY daje coś co np. mnie akurat do niczego się nie przyda. Poza tym nadal nie można odtwarzać w 3D materiałów własnych, gdyż opcję 3D można ustawić tylko w odtwarzaczu fabrycznym, a w nim nie ma np. możliwości wyboru zbyt wielu ustawień. Takie programy jak np. Kodi - nie mogą odtwarzać materiałów w 3D.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli chodzi o nagrywanie przez HDMI to Sony broni się przed nielegalnym kopiowaniem np.płyt z odtwarzacza BluRay.

 

  jesli chodzi o nagrywanie kanałów Vectry, możesz przecież użyć zamiast dekodera Moduł CI+

z kartą i włożyć go do TV. Wtedy nie będzie problemu z nagrywaniem transmisji cyfrowych.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Sorry ale ja już słów nie mam :grin: 

1. Większość dostawcow ma tunery

2. Ja mam IPTV, więc nawet nie mam karty, którą mogę włożyć

3. Telewizory z włożoną kartą nie chodzą zbyt płynnie

 

Podsumowując: super inżynierowie Sony się narobili, a skorzysta z tego mały %.

BRAWO!

 

PS. Czyli Sony chroni swoje Blu-raye. A co z prawami zapisu stacji telewizyjnych? Tutaj dało radę objeść? Czy po prostu Sony broni Blu-raye swoich wytwórni? TVN się zgodził? TVP się zgodziła? :grin: Panowie, albo w jedną stronę, albo w drugą.