anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV 50W809C - problem z dźwiękiem

sirens
Poszukiwacz

Android TV 50W809C - problem z dźwiękiem

Posiadam ww. model od ok. 2 tygodni. Parę dni po zakupie, ogladąjąc nocą TV przy mocno ściszonym dźwięku wykryłem szmery którę pojawiały się podczas kwestii dialogowych. Ponadto np. dźwiękom systemu towarzyszyło takie dziwne zniekształcone echo. Problem udało mi się chyba (albo po prostu nie zwracałem poźniej uwagi) rozwiązać wyłączająć TV z gniazdka. Niestety wczoraj znowu pojawiły się szumy i dziwne echo w menu TV. Od razu dodam że nie ingerowałem w zaawansowane ustawienia dźwięku. Problem wydaje się potęgować na ustawieniu dźwięku muzyka, albo np przy przełączeniu opcji dolby na włączony/auto. Zerowanie ustawień dźwięku nie pomaga. Problem dotyczy tylko głośników TV, dźwięk przez słuchawki jest bez zakłóceń.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Próbowałeś przeprowadzić reset telewizora i jego aktualizację? Jeśli te czynności nie pomagają to należy skontaktować się z naszym wsparciem technicznym, by fizycznie sprawdzić czym spowodowane są te szumy.

Poniżej dane kontaktowe: https://shop.sony.eu/shop/mimes/openAccess/legal/contact-us/contact_pl_PL.html

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

sirens
Poszukiwacz

Nie jeszcze nie resetowałem, a TV aktualizował się tylko przy pierwszej konfiguracji.

 

Resetować przez opcje przywróć ustawienia fabryczne, czy może jest jakiś inny sposób? Aktualizacja powinna się ściągnąć automatycznie, tak?

 

Czy wyjąć moduł CI+ przed resetowaniem?

Voytek1980
Poszukiwacz

Witam.

I jak z usterką???

Mam ten sam problem w moim TV 32WD600 zakupionym kilka dni temu. Żadne zabiegi nie pomogły - aktualizacja wykonana przy pierwszej konfiguracji tv, reset wykonany kilka razy  (odłączenie na min. 60sekund tv z sieci elektr.). Zawsze słychać szmery/szumy przy niskim poziomie głośności tak jakby program był niedostrojony (przypomina to torchę słuchania starego radia), niezależnie czy oglądamy programy cyfrowe, analogowe, z YT czy z nośnika USB, czy to kanał prawy czy lewy - bez zmian, dalej szmery.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się w tej sprawie z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

Voytek1980
Poszukiwacz

od wczoraj czekam na odpowiedź, ale jutro tam zadzwonie...