anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Trzaski z obudowy sony 55X8507C

Ostrowiec1964
Poszukiwacz

Trzaski z obudowy sony 55X8507C

Witam .. Jestem od kwietnia użytkownikiem modelu Sony 55X8507C . Od pewnego czasu występuje w tym telewizorze dość irytujące zjawisko polegające na tym,że z tyłu jego obudowy po stronie lewej w czasie oglądania obrazu i po zakończeniu słyszalne są trzaski . W zasobach Interenetu znalazłem,że jest to dość powszechna przypadłość , która może się wiązać ze zbyt mocnym montażem obudowy do matrycy ... W tej sprawie kontaktowałem sie z infolinią Sony i zaskoczono mnie tym,że ... jest to normalne zjawisko zgodne ze specyfikacją Sony. Uważam to za absurd , bo żadna specyfikacja nie zawiera odniesienia do trzaskającej obudowy. Noszę sie z zamiarem reklamacji tego sprzętu. Nadmieniam,ze te trzaski nie zawsze występują ale prawdodpobnie ma to związek z jakością tworzywa i jego rozszerzalnśością cieplną . Proszę o pomoc w tej sprawie, albowiem poza tą wadą  telewizor spisuje się doskonale..

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy, 

 

bardzo dziękujemy za przesłaną wiadomość, którą niezwłocznie przekazujemy w ręce kolegów z działu technicznego wsparcia klienta. Postaramy się czym prędzej zdiagnozować żródło opisanego problemu i wrócić z odpowiedzią. 

 

Pozdrawiamy 

Zespół Sony 

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy ponownie,

 

sugerujemy w tym przypadku kontakt z serwisem Sony. Może rzeczywiście obudowa zamontowana została w sposób nieprawidłowy.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony