anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV 8.0 Oreo

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

Android TV 8.0 Oreo

Dzisiaj w necie pojawiła się informacja, iż weekend Sony rozpoczał aktualizację swoich TV Android do wersji 8.0. Aktualizacja dotyczy telewizorów Sony z 2017 i 2018 roku oraz wybranych modeli z 2016 roku.

 

Czy ktoś wie coś na temat tej listy wybranych modeli z 2016r.???

 

 

zródło: https://imagazine.pl/2018/12/17/android-tv-8-oreo-trafia-na-telewizory-philipsa-i-sony/

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Jeśli nie pojawiała się oficjalna informacja na kartach produktów TV z 2016 roku, to nie ma jeszcze potwierdzonej daty.

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

@Sony_Poland_Team Mnie nie chodzi o datę tylko o listę modeli z 2016, która zostanie objęta tą aktualizacją.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Sony_Poland_Team  do Sony czy to sa jakieś tajemnice te aktualizacje czy macie swoich użytkowników za jakiś natrętów czy nie można postawić sprawy jasno i przejrzyście ? Ale tak było od zawsze u Was ot taka tajemnica.
@snovvy77tak mi się wydaje jeżeli aktualizacja do ósemki dojdzie do skutku to otrzymają ją modele z wersją oprogramowania 6.xxx modele do połowy 2016 roku mają 5.xxx i zaliczne były do modeli 2015 pomimo ,że był to rok modelowy 2016 także nie spodziewam się dla swojego XD Oreo.Fajnie zachował się Philips ogłosił we wrześniu co i jak i dla jakich TV będzie Oreo Sony niestety od dawna nie traktuje swoich użytkowników poważnie i tak jest cały czas.

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

@zbygaaj też tak myślę bo sam mam XD z 2016 a rozpoznawany jest jako 2015. I wkurza mnie polityka Sony że robią takie tajemnice. Rozumiem i szanuję że nie znają daty lub nie moga jej podać bo coś się zawsze może obsunąć, ale listę modeli to przecież znają bo wiedza co będą aktualizować.