anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Awarie telewizora po aktualizacji tv Sony do androida 8

profile.country.PL.title
Zibi1965
Poszukiwacz

Awarie telewizora po aktualizacji tv Sony do androida 8

Po ostatniej aktualizacji tv Sony do androida 8 mam same problemy i szukam pomocy. 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Opisz proszę, jakie dokładnie problemy występują po aktualizacji oprogramowania?

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Zibi1965 fajnie by było jakbyś napisał jaki model TV posiadasz, bo może gdzieś na forum podobny problem był już poruszany dla tego modelu..

Na początek zrób soft reset. Jak to nie pomoże to zrób hard reset. Jak to również nie pomoże przywróć ustawienia fabryczne. Więcej znajdziesz w linku poniżej:

https://helpguide.sony.net/tv/eaep1/v1/pl/08-01_03.html

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

profile.country.PL.title
mcgregor10
Nowicjusz

Po ostatniej aktualizacji oreo8.0 tv co dzien po wlaczeniu zaczyna pobierac jakies aktualizacje zaczelo sie od ok 10 min obecnie trwa to ok 2.5 godz.jest to naprawde uciazliwe

profile.country.PL.title
Zibi1965
Poszukiwacz

Witam trochę tego jest po ostatniej aktualizacji po pierwsze jak włączam tv Sony to jest takie mrugnięcie ekranu a dopiero po tym obraz, telewizor włącza mi amplituner i musiałem odłączyć kabel hdmi, w ciągu kilku godzin oglądania system zawiesił się kilkanaście razy, jak włączam Home to obraz jest taki blady jak by kolory wyblakly, jak włączam Youtube to obraz się rozjaśnia sam, w tej chwili mi się zawiesił i nie mogę wrócić do oglądania tv, nie reaguje na polecania z pilota, zawiesza się przy zmianie kanałów satelitarnych na naziemne i odwrotnie, może wszystkiego jeszcze nie wymieniłem ale ta aktualizacja to nie porozumienie jak dla mnie. Co ja mam teraz zrobić?

profile.country.PL.title
Zibi1965
Poszukiwacz

KD-43XF8505 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Zibi1965 zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


W tej sytuacji warto potwierdzić czy jest to wersja oprogramowania v6.6520.
Warto także wykonać miękki reset- jeśli odbiornik jest uruchomiony na źródle programu należy dłużej przycisnąć przycisk off/on i poczekać aż pokaże się komunikat o wyłączeniu zasilania, potem odbiornik uruchomi się od loga android an następnie Sony.
Warto także zaktualizować moduł CAM, może nie mieć najnowszej wersji aktualizacji.
Jeśli problem nadal istnieje, to polecam przywrócić ustawienia fabryczne w odbiorniku.
Warto także sprawdzić ustawienia Bravia Sync w odbiorniku odpowiedzialne za sterowania poprzez HDMI.
Obraz może być zróżnicowany między różnymi wejściami a aplikacją i warto go ustawić pod siebie wedle poniższych wskazówek:
https://bit.ly/2ZTEnoZ

Pozdrawiam