anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Backlight err KDL 65W855C

profile.country.PL.title
74adam
Poszukiwacz

Backlight err KDL 65W855C

witam

 

Zauważyłem poniższy błąd  w menu serwisowym - czy jest to coś niepokojącego?

 

 

20170816_135213.jpg

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Witaj

jak znajdziesz gdzieś odpowiedz nt. błędów menu serwisowego to daj znać proszę. W menu mojego telewizora też mam dziwny wpis ale nikt nie chce zdradzić czego dotyczy. Ani Sony ani serwis (Radom).

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Skonsultujemy Twoje pytanie z pomocą techniczną. Damy znać jak tylko pojawi się odpowiedź. 

 

Pozdrawiam,

Barbara_K

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

PODEPNĘ SIĘ POD TEMAT,MAM TEN SAM BŁĄD,CHYBA CHODZI O PODŚWIETLENIE MATRYCY.TV KD-65 XD 8505.menu serw..jpg

Kosecki
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Niestety nie będziemy mieć informacji dotyczących błędów w menu serwisowym. Powodem tej sytuacji jest możliwość utraty gwarancji po samodzielnym otworzeniu tego menu (procedura zarezerwowana jest wyłącznie dla autoryzowanych centrów serwisowych). Zalecana jest jednak weryfikacja telewizora przez centrum serwisowe. Zgłoszenie można wysłać poprzez poniższy formularz:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm
 
Pozdrawiam, 
Barbara_K
 
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Szanowni Państwo :slight_smile: @Barbara_K @74adam @kosa16051971  jak na mój gust to żaden z tych modeli nie ma funkcji tylnego podświetlenia BACKLIGHT  co w związku z tym daje w kolumnie BACKLIGHT - ERROR.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

TO MNIE KOLEGO USPOKOIŁEŚ,WIELKIE DZIĘKI.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

ALE Z DRUGIEJ STRONY MOŻE BYĆ TAK,ŻE DOTYCZY TO OGÓLNIE PROBLEMU Z PODŚWIETLENIEM MATRYCY,NIE WAŻNE JAKI TO JEST MODEL.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

NAWET W SŁOWNIKU PODŚWIETLENIE TO PO PORZETŁUMACZENIU BACKLIGHT.

Kosecki