anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bravia Core- co się dzieje po wykorzystaniu kuponów

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Bravia Core- co się dzieje po wykorzystaniu kuponów

Hej 

Wczoraj wykorzystałem swój pierwszy z 5 kuponów na filmy w brawia core trochę żałuje że drugiego egzemplarza x95j nie zarejestrowałem na innym adresie mailowym wtedy miałbym pewnie 10 kuponów no ale trudno zastanawia mnie co się dzieje po wykorzystaniu tego darmowego roku lub dwóch zależnie od modelu i oi tych 5 lub 10 kuponach ma ktoś jakieś info? 

moje pierwsze wrażenia z usługi.... no cóż  jakość filmów ok jednak sam servis przypomina mi. trochę playstation+ video pass beta 2 :grin: filmy praktycznie te same interfejs i player identyczny mam wrażenie że kiedyś wszystkie filmy z bravia core trafią do playstation plus video pass 

ja akurat oglądałem film "Ojciec" który w c+ kosztuje 17zł nie będę recenzował.......powiem tylko że zmusza do refleksji. 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat Bravia Core i wszystkich jego funkcjonalności: BRAVIA CORE - Oglądaj filmy towarzyszące telewizorom Sony BRAVIA XR | Sony PL

 

Na ten moment nie ma możliwości zakupu dodatkowych kuponów na filmy. 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Akurat to wiedziałem jeszcze przed napisaniem tego posta.....pytałem co potem:D ale dzięki. 

profile.country.PL.title
rafalfilip
Nowicjusz

Cześć,

 

Mam XR-65X90J, kupiłem jako nowy w marcu 2022, a dziś chciałem uruchomić Bravia Core.
Klikam na "Utwórz konto", a tam wyskakuje mi "wymagany kupon" i miejsce na wprowadzenie Kodu Kuponu, a ja nie mam pojęcia, o jaki kupon chodzi. Będę wdzięczny za wskazówki, jak skorzystać z Bravia Core.

Dzięki i pozdrawiam,

Rafal

Tagi (2)