anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bravia Core

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Bravia Core

Aplikacje i aktualizacje od Sony to jakaś porażka.Po ostatnich aktualizacjach gdy chciałem włączyć film w Bravia Core od ostatniego momentu,filmy cięły się, obraz zatrzymywał się.Internet 50 Mb/s,gdy odinstalowałem aktualizacje aplikacji i po ponownym zainstalowaniu nie można się zalogować na swoje konto.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Próbowałeś resetować do ustawień fabrycznych? Może coś się wykrzaczyło, warto spróbować bo i tak jak się skontaktujesz z supportem to taka będzie pierwsz rada :slight_smile: 

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Niestety przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało, dalej nie można się zalogować , nie pomaga nawet hasło tymczasowe.

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

z supportu napisali mi że nie mogę się zalogować bo mam włączony VPN lub Proxy IP.Sprawdzałem ,adres IP automatycznie,serwera proxy brak,nie wiem gdzie sprawdzić VPN ale chyba także nie ma bo wcześniej aplikacja działała.

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

To jest mój trzeci telewizor Sony i prawdopodobnie ostatni.Aplikacje i aktualizacje Sony to istne badziewie.Po przywróceniu ustawień fabrycznych bez problemu loguję się do YouTube,Netflix,HBO,Amazon tylko nie do Bravia Core,bo rzekomo używam VPN bądź Proxy IP,pomimo że wcześniej aplikacja działała,a w ustawieniach sieci nic nie było zmieniane.Porażka.

profile.country.PL.title
AdiczeQ
Nowicjusz

mam to samo od jakichs 3 dni predzej dzialalo normalnie, rozmawialem z operatorem zmienial mi ip itd i dalej to samo dziwna sprawa bo po LTE dziala...

profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Ja próbowałem przez Wi-Fi i po kablu i bez skutku,ten sam komunikat żeby wyłączyć VPN bądź Proxy IP,choć nie posiadam ani VPN ani serwera Proxy,być może tak się dzieje po ostatnich aktualizacjach.Tak jak po ostatnich aktualizacjach,chcesz wejść w ustawienia a otwiera się ekran główny.