anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Clouding

profile.country.PL.title
miloo12
Nowicjusz

Clouding

Witam. Posiadam telewizor od Sony konkretnie model KD-XG8505. Odrazu po rozpakowaniu i pierwszym włączeniu zauważyłem białe plamy na ekranie zwłaszcza przy ciemnych scenach. Napisałem do Sony, wysłałem zdjęcia gdzie dostałem odpowiedź, że w ciągu paru dni napisze do mnie serwisant. Po chyba 2 dniach dostałem od serwisanta maila, żebym wysłał 3 zdjęcia, na których cały obraz ma być czerwony, niebieskie I zielony. Po zrobieniu zdjęć wysłałem je I dostałem odpowiedź że w jego opini telewizor nie wymaga naprawy ani nie ma żadnych podstaw do reklamacji. Wydaje nie się to dziwne, że mam przesyłać zdjęcia na których nie widać problemu. Wyraźnie napisałem, że jest to widoczne przy czarnych scenach I tam gdzie czerń powinna być czarna jest tak naprawdę szara. Z czasem pogorszyło się, plany stały się większe i oglądanie filmów na telewizorze stało się nie przyjemne. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? P.S. Wstawiam zdjęcia, próbowałem uchwycić to tak żeby wyglądało jak rzeczywiście wygląda chociaż aparat i tak tego dokładnie nie odwzoruje. Pozdrawiam 

20200508_051827.jpg

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Oddaj tv do sklepu i kup Pan....a

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety clouding przy podświetlaniu krawędziowym jest normalnym zjawiskiem. W tym samym modelu może mieć różny rozmiar i wygląd. Możesz spróbować TV oddać.

 

Pozdrawiam