anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czym różni się Sony KDL-50W809C od Sony KDL-50W808C?

ROZWIĄZANE
Tomusieniunieczek
Nowicjusz

Czym różni się Sony KDL-50W809C od Sony KDL-50W808C?

Cześć,

sporo czytałem w internecie i pytałem kilku sprzedawców ale nie mogę pojąć czym dokłanie różnią się od siebie te dwa modele.

Sony KDL-50W808C jest dostępny jedynie w Media Expert, niby  Sony KDL-50W809C to jego odpowiednik w innych sklepach ale muszą chyba mieć chociaż jeden parametr który je wyróżnia.

Czy ktoś może mnie oświecić co to jest?

I czy są posiadacze w/w modeli i mogą napisać coś o ich wadach i zaletach?

Szczególnie interesuje mnie jak działa Android.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

1. Patrz na oferty w Sony Center mają przedłużoną gwarancję Producenta

2. Co do Androida, to można instalować aplikację i gry ze sklepu, ale tylko te które mają zgodność ze standadrem Tv, nie ma tego aż tak dużo jak na komórkach. Poza tym odtwarzanie filmów przez playery typu Kodi to czysta przyjemność. Można też instalować aplikację z plików apk, ale może być różnie z obslugą (na telefonie czy tablecie wiele rzeczy obsługuje się na ekranie dotykowym, na TV tego brak).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

1. Patrz na oferty w Sony Center mają przedłużoną gwarancję Producenta

2. Co do Androida, to można instalować aplikację i gry ze sklepu, ale tylko te które mają zgodność ze standadrem Tv, nie ma tego aż tak dużo jak na komórkach. Poza tym odtwarzanie filmów przez playery typu Kodi to czysta przyjemność. Można też instalować aplikację z plików apk, ale może być różnie z obslugą (na telefonie czy tablecie wiele rzeczy obsługuje się na ekranie dotykowym, na TV tego brak).

arturpat
Nowicjusz

Główna róznica w tych modelach to matryca. 808 - 110Hz, a 809 to aż 120Hz.