anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dolby Vision

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Dolby Vision

Witam czy ktoś się orientuje kiedy zapowiadana atualizacja dla Sony A1E do 

obsługi formatu Dolby Vision ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Z informacji jakie posiadam, aktualizacja jest planowana "na koniec roku".

Dalszych szczegółów nie podano. Sugeruję sprawdzać stronę wsparcia produktu - https://www.sony.pl/electronics/support/oled-tvs-android-a1-series/kd-55a1#downloads

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Z informacji jakie posiadam, aktualizacja jest planowana "na koniec roku".

Dalszych szczegółów nie podano. Sugeruję sprawdzać stronę wsparcia produktu - https://www.sony.pl/electronics/support/oled-tvs-android-a1-series/kd-55a1#downloads

 

Pozdrawiam :slight_smile:

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Kolejna aktualizacja i w dalszym ciągu brak Dolby Vision , Sony chyba celowo na swej stronie 

podaje błędne informacje o obsłudze Dolby Vision ,dopiero w informacjach dodatkowych na samym dole strony jest info iż DV zostanie wprowadzone w kolejnej aktualizacji .Gdybym zauważył te informacje kupił bym LG .

Nie przypuszczałem iż Sony musi się posuwać do takich szcztuczek aby sprzedać swoje produkty.

 

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dolby Vision zapewne pojawi się dopiero z AndroidTV 8.0

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

w A1E jest juz od maja Android 7

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sorki mój błąd miało być O. Już się poprawiłem.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wszystko fajnie DolbyVision ,HDR itp jak dla mnie to  średnio wolę jaskrawość i bicie obrazu po oczach :slight_smile: efekt fajnego świecenia dają nowe TV bez włączonego HDR-a.A dla mnie takim przerostem treści nad formą był ostatni test Netflixa Stranger Things s2  w HDR10 i Dolby Vision: światełka w DolbyVision świecą nieco mocniej.Jestem sfiksowany na punkcie obrazu i dźwięku ale chyba nie aż tak bardzo.Ale co kto lubi.

 
profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Nie chodzi o to ,tylko czemu Sony jak i sklepy internetowe celowo wprowadzają klienta w błąd.Dopiero po dokładnym przeczytaniu jest gwiazdką zaznaczone i odnośnik z wyjaśnieniem o przyszłej aktualizacji .

Nie spodziewałem się ,że kupując telewizor będę się musiał zagłębiać  w opis jak w umowe kredytową

 

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Dlaczego nikt z zespołu Sony nie wypowie

sie ,kiedy będzie aktualizacja Dolby Vision? 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


stefek38 napisali:

Dlaczego nikt z zespołu Sony nie wypowie

sie ,kiedy będzie aktualizacja Dolby Vision? 


Być może dlatego, że Zespół Sony z tutejszego forum po prostu nie zajmuje się przygotowaniem aktualizacji oprogramowania. Odpowiedź już padła i są to jedyne dostępne informacje w tej sprawie na dziś.