anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dotyczy: aktualizacji KD-XG9505

profile.country.PL.title
Jastrzomb_73-.
Poszukiwacz

Dotyczy: aktualizacji KD-XG9505

Dlaczego automatycznie nie mogę zainstalować nowego Android 9 na swój tv. Sprawdzam dostępność nowych aktualizacji i pojawia się info, że oprogramowanie jest aktualnie tj. ze styvzmia 2019 r. wersja 8.0. Pytanie jak zainstalować nową ? Wiem, że jest dostępna na ten model tv.

38 ODPOW. 38
profile.country.PL.title
seatarona5691
Poszukiwacz

Dziękuję pilot zaktualizowany 

profile.country.PL.title
resk2k
Poszukiwacz

Witam. a czy ktoś  z Was ma problemy z youtubem? Co jakiś czas, kiedy włączę filmik, idzie przez 2 sek i staje. Przewijam dalej, 2 sek. i staje. Nie pomaga żadne odinstalowywanie aplikacji, czyszczenie jej danych, wymuszone zamykanie i odpalanie na nowo itp. Jedyne co pomaga to restart całego androida. Nie wiem czy spowodowała to aktualizacja, bo telewizor mam od 2 tygodni a tydzień temu dostałem androida 9, więc cieżko stwierdzić. Jednak pomimo tego krótkiego okresu użytkowania, problem wystąpił już na androidzie 9. Inne aplikacje działają bez zarzutu. Trochę to irytujące, bo jak się sporo ogląda, to trzeba restartować telewizor nawet 2x dziennie. Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

@misiek1955 ja robiłem dwa resety, tak jak pisałem pierwszy z menu i potem praktycznie od razu przyciskami, na ile pomogło to już pisałem, na apki bardzo, na dźwięk nic.

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

@resk2k nie mam żadnych problemów tego typu. Może zapodaj twardy reset przyciskami? Jest to dokładnie gdzieś na stronach suportu opisane

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że trzeba trzymać vol- i power, na wyciągniętym kablu zasilania po czym włożyć wtykę do gniazda 220v. Przyciski są z tyłu obudowy, o lewej patrząc na ekran. 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Spróbuj kolego odinstalować youtube,a następnie zainstaluj,podobno to pomaga.

Kosecki
profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

@jarek2008

 

Będę Ci wdzięczny jak byś mógł krok po kroku opisać procedurę

na przyciski.Nie chcę czegoś popsuć.

 

 pozdrawiam  misiek1955

profile.country.PL.title
resk2k
Poszukiwacz

Chyba tylko to pozostało. Wieczorkiem to ogarnę.

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

@misiek1955 wklejam bo się przyda innym

Aby wymusić przywrócenie ustawień fabrycznych, wykonaj poniżej czynności.
UWAGA: Kiedy patrzy się na telewizor od tyłu, przyciski znajdują się z prawej strony.
Przycisk (-) znajduje się bezpośrednio pod przyciskiem zasilania z tyłu telewizora.

  1. Wyłącz przewód zasilający telewizora z gniazdka sieci energetycznej.
  2. Naciśnij i przytrzymaj przyciski zasilania
     
     oraz zmniejszania głośności (-) 
     
    na telewizorze (nie na pilocie). Trzymając wciśnięte te przyciski, z powrotem włącz przewód zasilający do gniazdka sieci energetycznej.
    Trzymaj przyciski dotąd, aż zapali się zielona dioda LED.
    UWAGA: Na zapalenie się zielonej diody LED trzeba zaczekać około 10–30 sekund.
  3. Puść przyciski, gdy zapali się zielona dioda LED. 
    UWAGI:
    • Nie zwracaj uwagi na to, co dzieje się na ekranie telewizora.
    • Jeśli pomimo upływu 30 sekund kolor białej diody LED nie zmieni się na zielony, powtórz procedurę od czynności 1.
  4. Odczekaj kilka minut na przywrócenie ustawień fabrycznych. Telewizor dwukrotnie wyłączy się i włączy.
    Na ekranie telewizora dwukrotnie pojawi się ekran konfiguracji Witamy. Po wyświetleniu pierwszego ekranu Witamy NIE NALEŻY wykonywać konfiguracji. Telewizor automatycznie przywróci ustawienia fabryczne w ciągu jednej minuty od wyświetlenia pierwszego ekranu konfiguracji Witamy.
    UWAGA: Jeśli telewizor nie włącza się automatycznie, naciśnij przycisk zasilania, aby go ponownie włączyć.
  5. Kiedy ekran konfiguracji Witamy pojawi się po raz drugi, wykonaj konfigurację.
    UWAGA: Jeśli ekran konfiguracji Witamy nie pojawia się, odłącz przewód zasilający i podłącz go na nowo.

U mnie nie pojawiło się drugie witamy, i po prostu po pierwszym Witamy mimo czekania nic się nie działo więc skonfigurowałem i już tak pozostało. Ale to sony więc jednemu wyskoczy raz, w serwisie wyskoczyło 2 razy więc taką instrukcję napisali, a Tobie może wyskoczyć i 3 razy witamy. Do tego jak od razu puściłem przyciski przy zielonej diodzie to nic się nie zadziało, więc powtórzyłem kroki i jak zapaliła się zielona dioda to jeszcze trzymałem przyciski, aż coś tam na ekranie się pojawiło, ale co to nie pamiętam. 

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

    witam Forumowiczów

Ponownie wracam do problemów po aktualizacji. Celowo pomijam Netfliksa i Yutuba,bo te problemy

są ogólnie znane i dalej nie rozwiązane. Chcę się skupić na przeglądarce internetowej. Parokrotnie robiłem

reset do ustawień fabrycznych zarówno z poziomu menu telewizora jak i przyciskami vol- i power.

Przeglądarka działa dwa trzy dni i przestaje. Ostatnio udało mi się złapać komunikat który poprzedził jej wyłączenie. Pamięć telewizora też była usunięta a próby zatrzymania,wyłączenia przeglądarki nic nie dają.

Co najdziwniejsze wszystkie pozostałe aplikacje działają.

   misiek1955SONY.JPG