anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dotyczy: aktualizacji KD-XG9505

profile.country.PL.title
Jastrzomb_73-.
Poszukiwacz

Dotyczy: aktualizacji KD-XG9505

Dlaczego automatycznie nie mogę zainstalować nowego Android 9 na swój tv. Sprawdzam dostępność nowych aktualizacji i pojawia się info, że oprogramowanie jest aktualnie tj. ze styvzmia 2019 r. wersja 8.0. Pytanie jak zainstalować nową ? Wiem, że jest dostępna na ten model tv.

38 ODPOW. 38
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Aktualizacja OTA jest zawsze wprowadzana stopniowo, dlatego musisz na nią poczekać.

Wersję na USB znajdziesz w linku poniżej, tam znajdziesz też instrukcję instalacji:

https://www.sony.pl/electronics/support/downloads/00016479

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

    Witam Forumowiczów

Która wersja aktualizacji jest pewniejsza ota czy pendrive.

Czy robicie po aktualizacji przywracanie ustawień fabrycznych

 

    misiek1955

profile.country.PL.title
Jastrzomb_73-.
Poszukiwacz

Jeszcze nie robiłem żadnej, czytałem różne opinie  na forum. Niektórzy forumowicze piszą, że po aktualizacji dziewiątki wystąpiły problemy. Spróbuję pobrać na USB - odezwę się jak zainstaluję.

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

Nie aktualizujcie!!! Same problemy po aktualizacji. Gubi dźwięk podczas oglądania TV, zawiesza się sam z siebie. Po raz pierwszy musiałem go restartować przez odłączenie od prądu. Apki się wieszaja ( kodu czy nawet Netflix). Owszem przekazał dźwięk DTS do amplitunera, ale po skończonym seansie nie odzyskał głosu, tylko reset. Ogólnie gorzej niż było 😞

profile.country.PL.title
Jastrzomb_73-.
Poszukiwacz

  • No to co z tym fantem zrobić? Wczoraj rozmawiałem z obsługą techniczną Sony, podałem nr seryjny, wersję oprogramowania, powiedziono, że dziewiątkę muszę zainstalować ręcznie. Teraz sprawdziłem i co: mogę automatycznie zainstalować !!! Bez komentarza, zostawiam wam ocenę... Dobra, ale co dalej robić: instalować czy nie.
profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

Jeśli potrzebujesz airplay, albo koniecznie potrzebujesz passthrough DTS to można zaryzykować. U mnie jest gorzej niż było. Dźwięk zanikał tylko na Netflixie (ARC) teraz całkiem się popsuło. Nie dość że zanika to nawet DD+ z Netflixa nie mam.

TRAGEDIA. 

Jeszcze kombinuje, ale będę reklamował. A nawet mi się podobał przez pierwsze 14 dni, bo jakby takie cyrki się działy od razu to bym go oddał. A teraz za późno.

 

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

   Witam Forumowiczów

( do Jastrzomb_73 )

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. W jednym poście strasznie krytykujesz

aktualizację i przestrzegasz przed jej instalacją a w drugim pytasz czy ją pobrać.

Określ się o co Ci chodzi. Ja pobrałem  ota z poziomu telewizora i zero problemów.

Bezproblemowo działa wi-fi ,pilot, który też dostał aktualizację. Żadne apki się nie

zacinają.  Mój model 55XG9505

 

   misiek1955

profile.country.PL.title
Jastrzomb_73-.
Poszukiwacz

To nie ja krytykuję, ale kto inny. Jeszcze nie pobrałem dziewiątki. A przy okazji co nowego i ciekawego jest w nowej wersji oprogramowania?

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

   Witam ponownie

(do Jastrzomb_73 )

Przepraszam pomyliłem Twój post z postem jarek2008

To on przestrzega przed aktualizacją. Ja tak jak napisałem

na razie nie zauważyłem problemów.

  pozdrawiam misiek1955