anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dziwny problem Sony KD-65XF9005BAEP + BAR JBL 2.1 +ARC

profile.country.PL.title
lanx12
Nowicjusz

Dziwny problem Sony KD-65XF9005BAEP + BAR JBL 2.1 +ARC

Witam, mam bardzo dziwny problem z ww. zestawem. Mam nadzieje, że opisze to jasno gdyż jest to dla mnie dość dziwne. Wszystko do tej pory działało OK, nic nie zmieniałem, choć nie wykluczam, że dzieci coś namieszały.  Głos idzie tylko przez jbl. Problem polega na tym, że tv podgłaśnia się szybciej w stosunku do jblka i tak np. zeruje oba sprzęty na volume 0. Zaczynam podgłaśniać pilotem od tv i dochodzi max do 18volume (jbl max50), a na tv jest już 100. Musze wcisnąć "mute" tv jakby dopasowuje się do soundbara i jest volume38 i tak dalej mogę max podgłośnić jbl do 30-32, na tv już znowu 100, i nie puszcza soundbara dalej. Próbowałem resetować soundbara, mam na tv najnowszy soft. Do tej pory wszystko działało, a teraz jakieś cuda, dzięki za pomoc pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Mam jbl 3.1 i dziwne bo u mnie jak robię głośniej ciszej tv nie pokazuje skali tylko jbl jak wyłącza soundbara wyskakuje komunikat wyłączony system audio i wtedy jest skala na tv może reset tv ewentualnie czy włączyłes na hdmi 2 i 3 rozszerzony format może tu tkwi problem lub czy włączoną masz sync bravia w tv

profile.country.PL.title
lanx12
Nowicjusz

Wszystko działało jak u Ciebie nagle przestało, bravia sync włączone. Skale na tv widzę dopiero jak wcisnę "mute" aby "odblokować" podgłaśnianie wtedy jbl stabilizuje sie do TV i jest OK, mogę znowu podgłaśniać do pewnego poziomu, dopóki tv znow nie osiągnie 100. . Wyglada jakby tv szybciej reagowal niz jbl.

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Po aktualizacji tv do najnowszego softu przywracales ustawienia fabryczne? Jeśli nie to zrób.