anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Sony bravia KD-55XE8096

profile.country.PL.title
michalkopa
Nowicjusz

Problem z Sony bravia KD-55XE8096

Witam. Od 2 lat posiadam Sony bravie KD-55XE8096. Było wszystko ok do czasu. Od miesiąca tv się zawiesza dokładnie obraz, nie działa przełączanie kanałów telewizyjnych i radiowych, zawiesza się za każdym razem godzina od momentu włączenia, brak reakcji na podgłośnianie i ściszanie, żeby wyłączyć tv muszę albo trzymać z 5 minut przycisk on/off na pilocie albo bezpośrednio z wtyczki wypinam kabel zasilający. Po włączeniu tv ekran potrafi się świecić kilka minut bez żadnej reakcji. Uruchomienie trwa czasem z 5 minut i w tym czasie ladują sie obrazki z androida. Przyciski z tylu tv również nie reagują. Czasem jeden dzień potrafi być ok a kilka dni pod rząd doprowadza mnie do szalu. Dodam ze baterie w pilocie wymienione dwukrotnie na nowe bo myślałem ze to jego wina. Android po aktualizacjach. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło. Jakieś pomysły co możne być wadliwe? Brałem 3 letnia dodatkowa gwarancje z najdroższym pakietem, także jeszcze 3 lata mam go na gwarancji, zgłosić to do sklepu/serwisu sony?

Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

niestety nie jesteśmy w stanie pomóc z poziomu systemu. Dobrze, że posiadasz gwarancję - skorzystaj z niej. Przed zgłoszeniem się do sklepu sugeruję nagrać filmik, na którym będzie widać utrudnienia w działaniu TV, aby uniknąć sytuacji, że w serwisie TV akurat będzie pracował poprawnie i problem nie zostanie zidentyfikowany.

 

Pozdrawiam