anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Firmware update v6.6575 dla serii XD,XE,XF i XG.

profile.country.PL.title
miszczu77
Użytkownik

Firmware update v6.6575 dla serii XD,XE,XF i XG.

Nowa aktualizacja poprawiająca wydajność. A ja głupi liczyłem na androida 9 😕

28 ODPOW. 28
profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Też miałem nadzieję, że dali Android 9, albo chociaż nakładkę. Byłoby miło niektóre telewizory są z 2019 roku. 

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

Dajcie znać jakie spostrzeżenia po aktualizacji.... Albo inaczej co zepsuli tym razem:)

profile.country.PL.title
miszczu77
Użytkownik

Naprawili brak połączenia z wifi,dzięki Bogu. 

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

Gdzie jest ta aktualizacja ?

 

   misiek1955

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik
profile.country.PL.title
Treborha
Poszukiwacz

Aktualizacja z Android 9 ewentualnie z nakładką Android 9 ukaże się lada miesiąc oznaczona numerkiem 6.7115. Dostępna jest już dla TV Sony modele F 2018 i E dla Ameryki Południowej. 

https://www.sony-latin.com/es/electronics/support/lcd-tvs-android-xf90xx_x90xxf-series/xbr-55x905f/d...

profile.country.PL.title
lasus33
Użytkownik

Po wgraniu, aktualizacji bez szału. Dla mnie żadnej różnicy. Czekam na andka 9.

profile.country.PL.title
hunter45pl
Użytkownik

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /><meta name="Generator" content="Microsoft Word 15 (filtered medium)" /><!--<br>/* Font Definitions */<br>@font-face<br> {font-family:"Cambria Math";<br> panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4;}<br>@font-face<br> {font-family:Calibri;<br> panose-1:2 15 5 2 2 2 4 3 2 4;}<br>/* Style Definitions */<br>p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal<br> {margin:0cm;<br> font-size:11.0pt;<br> font-family:"Calibri",sans-serif;}<br>a:link, span.MsoHyperlink<br> {mso-style-priority:99;<br> color:blue;<br> text-decoration:underline;}<br>.MsoChpDefault<br> {mso-style-type:export-only;}<br>@page WordSection1<br> {size:612.0pt 792.0pt;<br> margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;}<br>div.WordSection1<br> {page:WordSection1;}<br>-->

Po aktualizacji :

Telewizor wyłączony z prądu na 4 godziny.

Po włączeniu wifi łączy od razu.

Według mnie błąd naprawiony.

Obraz bez zmian …czyli ok.

 

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10

 

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Aktualizacja psuje jakość obrazu !