anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Gwarancja sony.

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Gwarancja sony.

Witam, chciałbym opisać moja przygodę z tv sony 50x90j. Po roku użytkowania pojawiła się na matrycy przez całą szerokość biała pozioma linia. Tv zgłosiłem na gwarancji przez oficjalna stronę sony. Za dwa dni otrzymałem informację że zorganizowana zostanie naprawa w moim domu i zrobi to serwis z Radomia. Za kolejne dwa dni z racji że jestem z południa Polski otrzymałem informację że zajmie się tym serwis z Krakowa. Poproszono mnie o kolejne zdjęcia, technicy z twierdzili ze to padnięta matryca i nie jest to do naprawy. Na następny dzień po diagnozie zadzwonił Pan z Sony i zaproponował mi nowy tv na wymianę model 50x93j, z racji że rozstaw nóżek tego tv nie pasował mi, poproatu nie miałem miejsca, zaproponowałem  50x90s z 2022r. Na drugi dzień zadzwonił Pan z Sony że producent akceptuje moja propozycje i że tv będzie u mnie do dwóch tyg. Tv dojechał z serwisu z Krakowa za tydzień. Piszę tego posta z racji że czytając wiele negatywnych opini o serwisach sony troszkę miałem obawy o przebieg gwarancji. Jak się okazało nie potrzebnie. Sony i autoryzowany serwis stanęli na wysokości zadania. Cały proces z dostawą nowego tv trwał 13 dni. Brawo Sony. Dziękuję i pozdrawiam. 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ja bym mimo wszystko brał 50x93j, ale rozumiem Twój wybór, zresztą tez świetny

profile.country.PL.title
beniuasia0
Użytkownik

Witam.

Nam się właśnie 30 minut temu zepsuł roczny 65x90j.sony.png

profile.country.PL.title
beniuasia0
Użytkownik

Sytuacja trochę dziwna, usterka objawiała się tylko na urządzeniach podłączonych po hdmi, na wszystkich czterech oraz np. na Disney+ migał obraz. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i wszytko jest jak należy, obraz po hdmi jest ok.

Trochę dziwna sprawa.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

Ta pozytywna historia nie może być prawdziwa, ponieważ dotyczy SONY...

SONY nie respektuje gwarancji, tylko udaje, że coś robi poprzez diagnozę w serwisie, który na niczym się nie zna...

Walczę z nimi dwa lata, w związku z niewłaściwym odbiorem TVP 4K, gwarancja minęła i dalej nic nie wiadomo...???         To SONY właśnie...