anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

harmonogram aktulizacji dla Android Tv

profile.country.PL.title
resnick_A
Użytkownik

harmonogram aktulizacji dla Android Tv

Witam czy ktoś może się orientuje kiedy będą udostępnione kolejne poprawki do telewizorów opartych na androidzie i czego one będą dotyczyły ?

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

to po gratulowac wiesz dla mnie tv to tez nie koniec swiata ale jak juz wydalem 4000zl na pozodny sprzet to po pracu lubie sobie coś tam zobaczyć a zwłaszcza moja pani i troszek ale to troszke czuje zlość jak zmienia kanal żeby swoje m jak milosc zobaczyc a tu obrazu niema a dzwiek jest albo na odwrot albo jakaś pikseloza przez 15sek

luki2786
Użytkownik

ja to moge jeszcze tv poogladac, ale co bym nie zainstalowal to sie wiesza, porazka z tym adroidem a aktualizacji jak nie ma tak nie ma. Sony wezcie sie do roboty ! a jak slysze ze problemy znikaja po ustawieniach fabrycznych to normalnie smiech na sali !

profile.country.PL.title
NameLessJ
Użytkownik

@konik123 pikseloza przez 15s? to raczej efekt słab(sz)ego sygnału. To jest sygnał DVB-T/DVB-C? Satelita?

Sprawdziłeś kable sygnałowe i wtyczki? (zmieniłeś może na inny dla sprawdzenia?)

 

A tak swoją drogą to nie rozumiem na co czekasz... Skoro nie działa poprawnie to zamiast czekać na cudowną i bezbłędną aktualizację wezwij serwis.

 

(swoją drogą nie rozumiem podejścia typu - powiedział dobre słowo o Sony to już mu na pewno płacą - też się pewnie zaraz dowiem, że dostaję kasę od Sony... ech...)

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

oczywiście że sprawdzalem na innym sprzecie zewnetrznym i jest oki sygnal 80% minimum w dobra pogode 95% czasz konwerter wszystko nowe i nie musze nawet kanału zmieniać wystarczy żę wejde do menu i spowrotem