anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-43XH8096 Mam problem z parowaniem kontrolera dualshock 4

profile.country.PL.title
Matroxx555
Poszukiwacz

KD-43XH8096 Mam problem z parowaniem kontrolera dualshock 4

Witam,

Mam problem kilka dni temu zakupiłem ten telewizor i mam problem kiedy próbuje sparować kontroler z tv w chodzę do ustawień pilot i akcesoria klikam dodaj urządzenie Bluetooth na kontrolerze od ps 4 naciskam ps button i przycisk share zaczyna migać górny panel wykrywa urządzenie jest sam adres mac kiedy klikam paruj piszę połączono . Lecz nic nie działa żaden przycisk w  menu home, a ni żadna gra . Nie wiem dla czego ??

 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

na tym forum nie zajmujemy się produktami PlayStation.Tu znajdziesz poradnik, jak sparować urządzenia: https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/accessories/controller--headset---playstatio...

 

W razie pytań skontaktuj się z: https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/#!/

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety DualShock od jakiegoś czasu oficjalnie nie jest  obsługiwany w AndroidTV:

https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-43xh8096/articles...

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Matroxx555
Poszukiwacz

No to jakaś dziwna sytuacja przecież to kontroler od PlayStation 4  czyli konsola od sony więc to bardzo dziwna sprawa że nie działa na telewizorach tej samej marki . A jakie kontrolery w takim razie działają?

profile.country.PL.title
kasajes.
Poszukiwacz

niestety SONY postanowiło mieć w dupie swoich stałych klientów, i zmienia reguły w trakcie zabawy, kupując tv bravia w 2016 roku jednym z kryteriów była obsługa dualshock 4, po aktualizacji oprogramowania tej funkcji mnie pozbawiono jakąś dziwną aktualizacją. gdybym wiedział o takim chamskim zagraniu wydawać byłoby się poważnej firmy jaką jest sony (teraz z malej listery) to nie aktualizowałbym swojego tv.

 

 

SONY chętnie nie kupiłbym waszego tv, bo tak nie traktuje się swoich klientów!!!

 

podoba sprawa poruszana na społeczności jest brak możliwości podłączenia słuchawek bluetooth, telewizory sony to koszmar i nie popełnie takiego błędu w przyszłości.

 

innym także odradzam kupna tv sony

 

pozdrawiam

 

edit: jeszcze brakuje aby wyłączyli obsługę kanałów tv, w całej rozciągłości nie polecam żadnego tv sony

 

profile.country.PL.title
S3phi40T
Poszukiwacz

65xh9096 bez problemu BT działa. Pewnie jakiś błąd przy tworzeniu aktualizacji firmware w TV. Sony niestety poprawiając jedną rzeczy psuje 5 innych.

 

...a sprawdzałeś pada i paruje się bez problemu z innymi urządzeniami?

ja mam na przykład pada od Xbox One S który po jakiś czasie zaczął mieć problemy z czymkolwiek po BT.

profile.country.PL.title
kasajes.
Poszukiwacz

twój tv jest z tego roku, podobnie będzie miało miejsce ze słuchawkami bluetooth

ma kompie mój kontroler działa, sprawdze jeszcze na innych urządzeniach i napiszę tutaj