anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-49X8307C nie wyszukuje kanałów UHD z Hotbirda

nowyjacenty
Nowicjusz

KD-49X8307C nie wyszukuje kanałów UHD z Hotbirda

Witam! Mam pytanie: Dlaczego tuner satelitarny w telewizorze KD-49X8307C nie wyszukuje kanałów UHD z Hotbirda? Domyślam się że tuner satelitarny tego telewizora prawdopodobnie nie ma w pamięci wszystkich transponderów (zwłaszcza tych o nietypowych parametrach). Wg aktualnych informacji na Kingofsat.net obecnie na satelicie Hot Bird (13.0E) są nadawane w przekazie niekodowanym 4 kanały UHD: dwa na transponderze 10727.00 H SR30000 FEC 3/4 DVB-S2: FunBox 4K i Clubbing TV 4k 360 oraz dwa na transponderze 12015.00 H SR30000 FEC 5/6 DVB-S2: Hot Bird 4k Test (2-krotnie). Tymczasem mój telewizor nie wyszukuje żadnego z nich (prawdopodobnie z powodu nietypowego parametru SR 30000). Kanały demo w UHD z Astry (19.2E) wyszukuje mi bez problemu... Jak temu zaradzić? Czy da się jakoś ręcznie dopisać w menu brakujący transponder lub zmodyfikować jego parametry?

Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne podpowiedzi

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

W kwestii problemów technicznych najlepiej skorzystać z pomocy serwisanta z Autoryzowanego Serwisu Sony. Lista serwisów: https://www.sony.pl/dealerlocator/search.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
zbkawec
Poszukiwacz

mam model kd-49x8309c i odbieram kanały 4k uhd z hotbirda i astry -mam zamontowane na antenie  dwa konwentery uhd 4k i przełącznik diseqc 1.0.