anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55X8507C Czarne Plamy na matrycy na białym tle.

ROZWIĄZANE
Hosik1
Poszukiwacz

KD-55X8507C Czarne Plamy na matrycy na białym tle.

Witam,

 

Od czterech miesięcy jestem posiadaczen telewizora KD-55X8507C. Ostatnio włączając przeglądarkę Opera po włączeniu strony Sony (jest praktycznie cała biała) zauważyłem bardzo widoczne czarne plamy na matrycy. Chciałem spytać czy u innych użytkowników też tak macie. Szczególnie to widać jak matyca nie jest jeszcze rozgrzana. Później spróbuje zrobić zdjęcie i wrzucić żeby było wiadomo jak to wygląda.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety TV z podświetlaniem krawędziowym moga tak mieć - taka budowa i zastosowana technologia. Oczywiście zawsze możesz to zgłosić do serwisu, zrobią pomiary matrycy i może Ci wymienią.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Hosik1
Poszukiwacz

Witam,

 

Udało mi się zrobić zdjęcia o jakie plamy chodzi. Trochę mnie to irytuje i zastanawiam się czy tego nie zgłosić do serwisu bo telewizor jest nas gwarancji i takich jaj nie powinno być szczególnie że telewizor ma cztery miesiące. Dlatego chciałbym poznać waszą opinie czy u innych użytkowników też takie plamy występują. Prosze podzielcie się informacjami.IMG_1089.JPGIMG_1090.JPG 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety TV z podświetlaniem krawędziowym moga tak mieć - taka budowa i zastosowana technologia. Oczywiście zawsze możesz to zgłosić do serwisu, zrobią pomiary matrycy i może Ci wymienią.

 

Pozdrawiam