anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XD9305 - UPDATE FAIL - 5.457

Nymph7
Nowicjusz

KD-55XD9305 - UPDATE FAIL - 5.457

(EN/PL)

Hi there! / Cześć wszystkim!

 

Today I've couldn't overcome an issue with firmware update from 5.417 to 5.457.

I had downloaded lastest version of driver (sony_tvupdate_2015_5457_eub_auth) from Sony's site and extract it on clean usb stick (exFAT format type) - just like they show it on tutorial. After I stick it in my USB 3.0 port on TV, the instalation has begun to proceed. Everything seemd to be just fine, but after it finished I did go to settings to check if the numbers of firmware version has changed but they didn't. Its still says 5.417. Please help me solve that problem.

Thanks for Your time,
Best regards

 

Dziś natknąłem się na problem z aktualizacją mojego telewizora z wersji 5.417 do 5.457.

Ściągnąłem najnowszy sterownik (sony_tvupdate_2015_5457_eub_auth) ze strony Sony i postępowałem zgodnie z instrukcjami zawartymi w filmie instruktażowym na tej samej stronie. Wypakowałem plik z archiwum do świeżo sformatowanego (exFat) pendrive. Po wsadzeniu go w port USB 3.0 w TV, telewizor od razu zareagował i zaczął proces instalacyjny. Wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku, ale po skończonej instalacji, gdy wszedłem w ustawienia aby sprawdzić numer sterownika niestety okazalo się, że nadal pokazuje 5.417. Powtórzyłem proces, ale na marne. Proszę pomóżcie rozwiązać mi ten problem.

Z góry dziękuję za Wasz czas,
Pozdrawiam



1 ODPOWIEDŹ 1
Nymph7
Nowicjusz

SOLUTION / ROZWIĄZANIE

 

For all of You who might have same issue:

 

I did used other drive device and it worked! - probably that flash drive storage device is broken. Also changed format type to NTFS, but I dont think that that was the issue.

 

/

 

Dla wszystkich z Was, mogących mieć ten sam problem:

 

Użyłem innego dysku pamięci przenośnej i zmieniłem jego format na NTFS i zadziałało! Najprawdopodobniej pendrive, z którego próbowałem dokonać instalacji był zepsuty.