anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xh759096 odac kase tak samo ciemne plamy

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Xh759096 odac kase tak samo ciemne plamy

Tv 4 miechy i posiadam w gratisie 5 ciemnych mazow o dł 6-7cm i trzy ciemne plamy oczywiscie na matrycy po bokach,tryb obrazu sam sie zmienia np zywy na grafika,sam sie przycisza.Ta firma to chłam

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
WnerwionyWiciu
Użytkownik

Się ciesz że tylko po bokach, mi wywaliło trochę dalej od boku i to widać praktycznie cały czas. Ale spokojnie, wyjdą jeszcze kolejne, po 4 miesiącach miałem 2 plamy, po 6 mam 5 plam. 

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Własnie czekam na wiecej plam,albo na jakis wybuch telwizora.A mialem LG 55cali od 2014 i nic mu nie bylo,ze mi sie ***** zachciało tego jeba...soniacza.Bede reklamowal  7500 kola dalem za ten kibel--tv

profile.country.PL.title
WnerwionyWiciu
Użytkownik

Ja dałem za swój 4,5k. Wcześniej miałem starego samsunga za 2k to obraz jest praktycznie taki sam i bez sensu płacić więcej za funkcje których i tak nie ma. Pismo już wysłałem do sklepu że zostałem umyślnie wprowadzony w błąd przez oficjalną polską reklamę sony i sprzedawcę sklepu który polecił mi tv jako idealny do gier już od premiery ps5

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Daj znac jak to sie tam u cibie bedzie rozwjiało z tym pisem,a na te plamy to jak popusciłes im?

profile.country.PL.title
WnerwionyWiciu
Użytkownik

Planuje je zamaskować jak się uda wymienić tv przed sklepem. Wolę nie oddawać do serwisu bo wraca telewizor w gorszym stanie niż był. Wystarczy poczytać o tym, rysy na ekranie od środka na 5cm to norma

profile.country.PL.title
WnerwionyWiciu
Użytkownik

Odpowiedzieli na rekojmię, przyślą serwisanta by sprawdzić czy rzeczywiście tych funkcji nie ma (śmiechu warte, bo oficjalnie na żadnym tv nie ma).

Ciekawe kiedy przyjdzie 

profile.country.PL.title
Karas79
Użytkownik

Zobacz tutaj mam ten sam problem i rozpoczynam procedurę z UOKiK. Sony robi sobie z nas jaja. Im nas więcej tym lepiej dla nas .

Sony KD-55XH9096 plamy na matrycy - Sony

profile.country.PL.title
Grzesiek
Poszukiwacz

Jakieś nowości w temacie, ktoś pisał o UOKIK.

Slawek.6-6-6
Nowicjusz

Cześć,

czy udało Ci się lub komukolwiek pozytywnie zakończyć wojnę z Sony o uznanie wady TV? Bo ja mam ten sam problem z plamami i pierwsze odpowiedzi w reklamacji z tytułu rękojmi to, że Sony stwierdziło wadę, ALE to nie ich wina, tylko jak to napisali stało się to w wyniku zaistnienia "sił zewnętrznych niezwiązanych z produktem". Takie mydlenie oczu żeby spławić petenta. No a sklep powołuje się na tychże "ekspertów" Sony jako podkładkę do odrzucenia roszczenia.