anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XE8599 nie dziala pilot

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Dziku777
Poszukiwacz

KD-55XE8599 nie dziala pilot

Witam posiadam Sony TV KD-55XE8599 nagle podczas użytkowania tv przestał działać pilot żaden przycisk nie dziala oprócz tego co uruchamia się funkcje sterowania głosem. Proszę o pomoc 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Dziku777
Poszukiwacz

Wątek zamknięty pilot był wadliwy został wymieniony na nowy w sklepie w którym kupiłem tv Euro AGD 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Czy szukałeś już odpowiedzi w dziale Pomoc? Polecamy również upewnić się czy na naszym forum podobny problem nie był wcześniej poruszany. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawdź poprawność działania pilota przy pomocy kamery, czyli nakierować obiektyw kamery na część pilota z której wysyłany jest sygnał oraz nacisnąć dowolny przycisk na pilocie. Jeśli dioda podczerwieni (widoczna wyłącznie przez kamerę) nie będzie widoczna to został uszkodzony pilot, jeśli dioda będzie widoczna to mamy problem z telewizorem. Odezwij się jaki wynik.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Dziku777  na początek zmień baterie

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@djrychuto nie jest miarodajne u mnie tak pilot działał na aparacie a TV go olewał zmiana baterii w pilocie pomogła od razu na bateriach oryginalnych 1,5 miesiąca na jakiś markowych już rok

profile.country.PL.title
Dziku777
Poszukiwacz

Wątek zamknięty pilot był wadliwy został wymieniony na nowy w sklepie w którym kupiłem tv Euro AGD