anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Canal+, Aston CAM i KDL-55W809C.

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Canal+, Aston CAM i KDL-55W809C.

Dzień dobry. Mam problem z konfiguracją jak w temacie. Otóż wszystko działa do momentu kiedy na kanałach Canal+ (wszystkich) i do tego na Ale Kino+ chce włączyć oryginalną ścieżkę dźwiękową. Głosu wtedy nie ma. Co ciekawe na HBO nie ma że ścieżkami audio żadnych problemów, a wg infolinii technicznej nc+ strumień audio jest na tych kanałach taki sam pod względem parametrów.

Moduł ma wersję oprogramowania 2.23, telewizor najnowsze. Da się coś z tym zrobić? Ktoś ma doświadczenia z innymi modułami i kartą nc+?

Tagi (2)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Z tego co się orientuję ,to Aston 2.26 zapewnia prawidłową współpracę z kartą nc+,cyfra+ i n.

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Miałem kiedyś moduł z wersją 2.26 i było to samo ale wtedy nie przykładałem do tego wagi bo uznałem że Premiumbox od nc+ będzie lepszym rozwiązaniem. Dziś trochę mi się pozmieniało. No ale lektor u mnie może nie istnieć i takie działanie Canal+ jak opisałem w pierwszym poście nie wchodzi absolutnie w grę.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@barwsekPopatrz np. na sat kurier z dnia 28.02.2011 roku -Moduł Aston Crypt v2.26-także dual.  Albo na forum sat kurier-który moduł CAM do NC+?