anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XF8596 fioletowe pixele w menu i android, zamazany obraz w youtube.

profile.country.PL.title
bkarol
Nowicjusz

KD-55XF8596 fioletowe pixele w menu i android, zamazany obraz w youtube.

Witam,

 

czy ktoś miał podobny problem do mnie? Od dnia wczorajszego podczas włączania menu, czy też jakichkolwiek aplikacji pojawiają się fioletowe pixele na całym ekranie. Dodatkowo w serwisie youtube obraz jest zamazany.

Załączam zdjęcia jak to wygląda.

Podczas oglądania tv wszystko jest ok.

Tv zakupiony 3 lata temu - więc po gwarancji. Do tej pory podobnych problemów nie było.

Robiłem miękki reset - bez skutków, przywracałem ustawienia fabryczne - bez skutków. Oprogramowanie zaktualizowane.1643670746342.jpg1643670746326.jpgyoutubeyoutube

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Tylko na tych źródłach jest problem? Na telewizji nic się nie dzieje?

 

Dziwnie to wygląda, jakby coś szwankowało. Ja bym i tak zapytał w serwisie o możliwe przyczyny i koszt ewentualnej naprawy. 

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Na youtube to wygląda jak by była słaba jakość sygnału netu. Spróbuj może coś z siecią pokombinować, może cos ci zakłóca WiFi albo uszkodzony kabel LAN jeśli na kablu masz podpiety.  

profile.country.PL.title
bkarol
Nowicjusz

Na tv nic się nie dzieje, tylko podczas odpalenia menu lub android tv. Na podpiętym dekoderze tv światłowodowej obraz jest idealny, działa bez szwanku.

 

Z serwisu trudno jakiekolwiek informacje wyciągnąć. Proponują jedynie odesłanie tv do nich na płatną naprawę,

profile.country.PL.title
bkarol
Nowicjusz

Problem internetu wykluczam, bo usterka występuje także na samym menu podczas gdy internet jest odpięty. Poza tym poza youtube we wszystkich innych serwisach obraz jest płynny, tak samo tv światłowodowa na tym samym internecie śmiga bez problemu.