anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-55XH9096 - słabsze podświetlenie w rogach ekranu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

KD-55XH9096 - słabsze podświetlenie w rogach ekranu

Witam,

Mam pytanie do innych użytkowników tego modelu: czy w rogach też macie słabsze podświetlenie. Widać dobrze na jasnym i na fioletowym tle.

 

Czy to jest kwestia technologii i tak ma być?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

W rogach ekranu to standard, takie lekkie przyciemnienie poza tym tego nie widać, na pokazach telewizora tez tak było. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Mariusz12345
Poszukiwacz

Witam. Też tak mam. I do tego jeszcze na dole i na górze ekranu występuje nierównomierne podświetlenie, tak jakby diody podświetlające zostały rozmieszczone za rzadko, widać to szczególnie w grach wyścigowych podczas zakrętów, gdzie dół obrazu jest ciemny, a góra jasna (niebo, chmury), wtedy ekran wydaje się brudny. I jeszcze występuje kilka innych usterek, które opisują forumowicze, co bardzo negatywnie wpływa na odbiór treści. Zastanawiam się nad oddaniem telewizora na gwarancję.

 

 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Az sie boje pomyslec jak dzialaja tansze modele. Mialem dotychczas Bravie 40" i działała bez zarzutu.

profile.country.PL.title
Mariusz12345
Poszukiwacz

A najlepsze jest to, że Sony wypuściło aktualizację, która miała zlikwidować niektóre z usterek, lecz przeglądając forum widzę, że większości osób to nic nie pomogło. 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Na restarty (też mam) to jest szansa, że cos pewnie zrobia - ale z podswietleniem to nie wiem.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

W rogach ekranu to standard, takie lekkie przyciemnienie poza tym tego nie widać, na pokazach telewizora tez tak było. 

profile.country.PL.title
bogdgob
Użytkownik

Dobrze wiedziec. Dziękuję za informację.
Tak zapytałem bo moja poprzednia Bravia jest sprzed 11 lat i wszystko totalnie sie zmieniło teraz.