anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kd-60xf8305 Menu górne

profile.country.PL.title
Szymogie
Poszukiwacz

Kd-60xf8305 Menu górne

Witam. Tv mam od paru dni. Tv nie reaguje na przyciski z górnego menu, tzn wciśnięcie przycisku zamyka menu i nic się nie dzieje. Jedynie reaguje na te z pierwszej kolumny . I kolorowe przyciski nic nie włączają. Można je jakoś przypisać? IMG_20181106_213117.jpg

 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Zgłosiłem Twoje pytanie do Supportu Sony. W momencie gdy otrzymam odpowiedź, umieszczę ją w kolejnym poście.

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Szymogie  U mnie kolorowe przyciski służą do obsługi telegazety oraz hbbtv. Dlaczego umieszczone je w action menu skoro są dostępne na pilocie, to nie wiem.Może w innych krajach są przydatne do obsługi jakiś aplikacji. Np. u nas po włączeniu hbbtv aktywne są przyciski czerwony i niebieski. Na niemieckich kanałach z astry(np. ZDF) aktywne są wszystkie cztery kolorowe przyciski przy hbbtv.

profile.country.PL.title
Szymogie
Poszukiwacz

Rozumiem .Ja korzystam tylko z tv po hdmi. A czy można przypisać jakiś klawisz do szybkiego uruchomienia trybu obrazu?. W poprzednim tv miałem przycisk SCENE. 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@SzymogieNie jestem w tym biegły , ale pamiętam ,że podobny temat był poruszany. Spróbuj wpisać w google: przyciski na pilocie-dostosowanie własne-Sony.

Czy masz usługę telewizyjną od płatnego operatora? 

profile.country.PL.title
Szymogie
Poszukiwacz

Ok. Dzięki. Mam Nkę  

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Mam odpowiedź z Supportu:

 

Kolorowe przyciski nie są konfigurowalne. Każdy ma swoją przypisaną funkcję, przykładowo czerwony odpowiada za włączanie/wyłączanie telewizji hybrydowej (gdy jest dostępna z sygnałem), a żółty oraz niebieski mają zastosowanie w GUIDE (bieżąca godzina oraz +1 dzień).

 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@SzymogieJa na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad zamianą dekodera na moduł CI(CAM). Dla mnie własna lista kanałów to podstawa.

pozdrawiam