anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65A1 - zmiana wielkości ekranu głównego

profile.country.PL.title
PablitoB
Poszukiwacz

KD-65A1 - zmiana wielkości ekranu głównego

Dzień dobry wszystkim, 

kilka dni temu za pomocą przytrzymanego przycisku "Home" na pilocie chciałem "wyczyścić" aktywne aplikacje.

Wszystko zrobione tak jak trzeba ale zauważyłem, że po tej czynności zmienił mi się rozmiar ikon (powiększył) w ekranie głównym (zdjęcie w załączeniu). Efekt jest podobny do tego jak np w telefonie zmienia się wielkość czcionki lub w przeglądarce daje się powiększenie. 

Podobnie sytuacja ma się jeżeli korzystam z YouTube lub Netflixa - menu jest większe.

W załączeniu zdjęcia przykładowe z YouTube. 

Nie wiem czy przez nieopatrzność dokonałem jakiejś kombinacji klawiszy na pilocie. Starałem się coś odnaleźć w menu TV ale bez rezultatu. Restart TV z przycisku pilota nie dał rezultatu (nie za bardzo chcę robić przywracanie ustawień fabrycznych).

Jakie rozwiązania można przyjąć ?Menu Ekranu głównegoMenu Ekranu głównegoYouTube po "zmianie wielkości"YouTube po "zmianie wielkości"YouTube przed "zmianą wielkości"YouTube przed "zmianą wielkości"

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@PablitoB zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Telewizor nie ma opcji, by zmienić wielkości ikon, czy interface aplikacji, a jedynie kolejność ikon w wierszu lub wielkość liter (w menu Ułatwienia dostępu). Ze swojej strony zaleciłbym wyczyszczenie pamięci podręcznej poprzez HOME - Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Dane w pamięci podręcznej. Jeśli problem występowałby nadal to następnym krokiem będzie przywrócenie telewizora do ustawień fabrycznych.

Pozdrawiam