anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65S8595C problem z modulem CAM AlphaCrypt Light

profile.country.PL.title
Mikaug
Poszukiwacz

KD-65S8595C problem z modulem CAM AlphaCrypt Light

Mecze sie z tym juz jakis czas a raczej od aktualizacji TV do softu marshmallow. Po uruchomieniu TV z stan by telewizor nie reaguje na zmiane programow musze robic reset tv aby ponownie moc przelaczac programy satelitarne z nc+. Wczesniej nie bylo z tym zadnych problemow. Ddoam tylko ze telewizor musi byc dluzszy czas w stanby aby tak sie dzialo jesli wylacze tv i ponownie uruchomie jest ok. Co to moze byc ?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@MikaugWpisz w goole. Czy nc+ wprowadzi parowanie kart Seca?-SAT Kurier. Może to jest przyczyna.

profile.country.PL.title
Mikaug
Poszukiwacz

karte mam przez spliter divisio wiec w innych tunerach w domu działa ok bez parowania bo nie trzeba tej starej karty cyfry parowac. Ogolnie dopiero problem u mnie wystąpił po aktualizacji tv do nowego systemu

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@MikaugCzy  w Twoich innych tunerach karty klient umieszczone są w czytnikach , czy też w modułach? Jeżeli tuner posiada gniazdo CI to może należy przełożyć moduł alphacrypt z telewizora do tunera i zobaczyć jak się tam spisuje.Tylko to mi przychodzi na myśl.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@MikaugMoże to coś pomoże, jezeli jeszcze nie kombinowałeś. Spróbuj zmienić w ustawieniach modułu tryb CA multi/dynamic na multi/static, single/static lub single/dynamic. Ja około dwa tygodnie temu zmieniłem i działa trochę lepiej.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego a spróbuj to samo tylko bez modułu,może problem tkwi w pilocie,wtedy musisz sparować ponownie pilota.

Kosecki