anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65X8505C Astra UHD Demo

Klepacki
Poszukiwacz

KD-65X8505C Astra UHD Demo

Witam, czy ktoś odebra ten kanał? Parametry poniżej:

Astra Ultra HD Demo

ASTRA 1L (19,2°E)
tp. 35 (10,994 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK)

mi niestety się nie udało, może ktoś wie coś na ten temat?

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

Na satelicie Astra 2 dostępne jest parę kanałów nadających 4k.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Klepacki
Poszukiwacz

Witam,

dziękuję na odpowiedz, jednak w dalszym ciągu nie rozwiązuje to mojego problemu ani nie odpowiada na zadane pytanie.

Kupiłem ten telewizor w nadzieji, że będę miał produkt najwyższej półki, jednak widze, że tak nie jest.

Czytając forum nie nastraja mnie to optymistycznie. Wymieniłem LG kupione 2 miesiące temu na SONY i teraz zadaje sobie pytanie co mnie podkusiło?. Od produktu za taką cenę oczekiwałem super sprzętu, narazie odczuwam tylko rozczarowanie.

stojak123
Użytkownik

To zrobiłeś błąd, Produkty sony to badziew. A w szczególności tv.

Klepacki
Poszukiwacz

Cześć kolego. Ma  ten sam ból, chociaż dotyczy calkiem innego sprzętu SONY. Gdybym przed zakupem zajrzał choćby na to forum, to natychmiast bym przejrzał na oczy i w ogóle nie myślał o jakimś Sony. A ja ślepo ufałem przez lata marce SONY, ich legendzie, dobrej opinii o ich jakości. A tu się okazuje, że od Sony kupujesz drogi sprzęt jak na jakimś tureckim bazarku. Pokazują ci jak fajnie działa, a rozpakujesz w domu i za chwilę już nie działa. Ja kupiłem radio internetowe G2NiP za 2.000 zł a Sony zawiesiło obsługę radia internetowego i milczy od 4 miesięcy, a jednocześnie odmawiają uznania reklamacji z gwarancji. Jesteś niezadowolony, dołącz do mojego fanpage na FB Sonny cannot play.FullSizeRender-3.jpg

Klepacki
Poszukiwacz

Jak widać Sony Polska potrafi udzielać odpowiedzi zupełnie nie związanych z zadanym pytaniem.

Informacja na polskiej stronie o nadchodzxących aktualizacjach jest raczej kpiną z klienta:

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/more-features-coming-to-your-android-tv-soon/K...

w porównaniu do inforacji przekazanych niemieckim klientom, link jeszcze raz:

https://www.sony.de/support/de/content/cnt-hn/prd-tvhc/more-features-coming-to-your-android-tv-soon/...

Mam jednak nadzieję, że wszystkie poprawki ze strony niemieckiej pojawią się wkrótce również u nas.

Pozdrawiam