anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XE9305 i restarty

profile.country.PL.title
Mulder70
Poszukiwacz

KD-65XE9305 i restarty

Witam.

Mam taką przypadłość na moim tv: Po próbie włączenia filmu w 4K z dysku zewnętrznego kółko ładowania obróci się raz i staje, telewizor się wyłącza i restartuje się android. Po restarcie jest wszystko w porządku  i mogę oglądać wszystko w 4K bez problemu. To samo jest przy próbie włączenia aplikacji (nie zawsze) netflix, you tube.

Natomiast filmy w avi. w ogóle mi nie chcą chodzić (przesunięte obraz z dźwiękiem). Zostaje mi tylko konwersja avi do mkv. Czy to jest normalne?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

z jakiego odtwarzacza plików video korzystasz? Zainstaluj odtwarzacz VLC i spróbuj odtworzyć wybrany film - powinno pomóc.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

Jak z jakiego odtwarzacza korzysta? Pewnie tej waszej szmiry zaszytej w oprogramowaniu.

Normalnie odpowiedź godna Ekseprta Sony :grin:

Dajecie poradę aby używać zewnętrznego playera zamiast poprawić swój badziew który implementujecie w oprogramowaniu.

Ale co ja tam wiem. Kodi jak zainstaluje na 9305 tylko 55, filmu 4K nie odpala nawet w natywnej rozdzielczości tylko w 1080p dlatego że wasz OS blokuje przełączanie na natywną rozdzielczość TV.

Większego dziadostwa jak wasz OS, nie widziałem od czasu Windowsa Me. Nie potraficie porządnie dopracować oprogramowania  tylko zlewacie klientów i dajecie tipsy w postaci przywrócenia ustawień fabrycznych itd.

 

Kolego nie zdziw się jak ci się VLC zawiesi :grin: Generalnie procek w tych TV to jedn wielki chłam.