anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65XE9305/Sieć/Netflix

profile.country.PL.title
mac3006
Nowicjusz

KD-65XE9305/Sieć/Netflix

Dzień dobry,

 

3 dni temu uruchomiłem tv SOny bravia, jak w temacie, sieć zobaczył , Netflix działał.

Od wczoraj, tv nieby podłączył sie do sieci po kablu ale NetFlix nie działa i mam komunikat NW-2-5 i nic.

Przeczytałem poradę na Waszej stronie,żeby zrobić rest  tv i zorbiłem.

Po uruchomieniu, stale mam komunikat : sprawdzam aktualizacje.......... i nic się nie dzieje.

 

Robie to już drugi dzień i ma dosyć tego TV.

Tak mnie to wkurzyło, że po 1 godzinie sprawdzania aktualizacji, wyłączyłem go w diabły ( znaczy z prądu).

Proszę o jasną i rzetelną odpowiedź:

1. Jak uruchomić tv i co ma zrobić, aby w końcu ruszył?

2. Dlaczego mimo podłączonego kabala internetowego nie mam sieci?

3. Dlaczego NETflix wywala błąd NW-2-5 i co z tym zrobić?

 

 

I ostatnie ma gwarację i jeśli te błedy nie zostaną naprawione to chcę to żelastwo oddać i chcę kasę z powortem.

 

Mac3006

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nowe modele stare problemy jak piszesz ,że masz świeży TV powróć do ustawień fabrycznych ustawienia pamięć i resetowanie wymaż wszystko.Albo pokombinuj jeszcze odłacz TV od sieci (internetu) restart TV zielonym przyciskiem pilota (trzymasz z 5 sek) i po właczeniu podepnij LAN a czy masz konto w Google Play może Netflix wymaga aktualizacji.

profile.country.PL.title
mac3006
Nowicjusz

Dzięki za odpoiwedź, po przywróceniu ustawień fabrycznych zadziałał, ale po nocy, kiedy tv był w trybie czuwania, znów nie działa.

Do google też nie moge się zalogować.

WiFI- wyłączyłem, jade tylko po kablu.

W informacjąch na tv widzę, że ma ip adres, czyli siec jest, a mimo to nie łączy się z niczym po sieci.

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

zobacz czy w ogóle działa internet przy tej sytuacji gdzie nie działa Netflix jakaś przglądarka inny serwis ,który potrzebuje sieci może masz dwa konta a czy w ogóle masz konto Home->Ustawienia->Osobiste->Dodaj konto