anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-77AG9 pobór mocy w trybie czuwania

profile.country.PL.title
JAC_ZAR
Poszukiwacz

KD-77AG9 pobór mocy w trybie czuwania

Dane przedstawione tutaj

https://www.sony.pl/electronics/telewizory/ag9-series/specifications

mówią o

POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA) 0,50 W

POBÓR MOCY (W TRYBIE CZUWANIA SIECI) — ZŁĄCZA 2,00 W (Wi-Fi®) / 2,00 W (LAN) / 0,50 W (CEC)

Tymczasem kondycjoner prądu, którego używam w systemie audio, pokazuje pobór mocy w trybie czuwania 29 W

Skąd taka różnica ?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy kontaktowałeś się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym? Tutaj znajdziesz dane kontaktowe: Sony Support Consumer Electronics

 

profile.country.PL.title
JAC_ZAR
Poszukiwacz

Tak, kontaktowałem się.

Otrzymałem dwa bezużyteczne maile, odsyłające do danych technicznych telewizora, które wcześniej miałem.

Odpowiedzi na zadane pytanie nie uzyskałem.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Poszukaj na forum temat już był wałkowany. Myślę, że Sony pobór robi bez uwzględnienia aplikacji które są dodatkowo zainstalowane. Inna sprawa to aktualizacje AndroidTV które mogą mieć wpływ na pobór (dodatkowe dane które potrzebuje Google :slight_smile: ) względem systemu który był na początku po wyjściu z fabryki.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

XR-55A80J w trybie czuwania przy najnowszym oprogramowaniu wersji v6.6495 robi co chce bo pobiera na czuwaniu zmiennie nawet 50 Wat. To już na wcześniejszym oprogramowaniu chyba było nieco taniej jak brał 27 Wat. Proszę Nam wytłumaczyć dlaczego telewizor na czuwaniu musi pobierać energię to może zrozumię. Jeżeli przyczyną jest Google TV to można tego się pozbyć

Telewizory z systemem Google TV – będącym swoistym następcą Android TV – pozwolą na całkowite wyłącz... 

Jestem gotów to zrobić o ile rozwiąże to problem.

 

 
profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Obraz wyłączony pozostaje sam głos   - 50 W

profile.country.PL.title
Darcus11
Użytkownik

Na obecnym oprogramowaniu v6.7283

w tej chwili dla testu wyłączyłem XR-55a80J i po równo 2 minutach

telewizor przeszedł na 0,00 Wat.

Używałem tylko dekoder po hdmi. Wydaje mi się, że spore opóźnienie

do 0,00Wat sprawiają aplikacje np.

dopiero po upływie 30 minut od wyłączenia przeglądarki internetowej telewizor podaje komunikat o jej wyłączeniu. Sądzę, że telewizor podaje prawdę i podobnie wszystkie inne aplikacje  aż 30 minut po wyłączeniu działają nie potrzebnie w tle.