anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD55x8505c

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
yakub.1
Poszukiwacz

KD55x8505c

Witam,

Chciałbym prosić o wyjaśnienie.

Jaka jest różnica pomiędzy modelem 55x8505c a modelem 

55x8507c?

I druga kwestia to kiedy można spodziewać się aktualizacji, która umożliwi nagrywanie na HDD? 

 

Pozdrawiam, 

Jakub 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Sniper10000
Użytkownik

55X8507C ma całą srebrną ramkę i nogę z jasnego chromu, 55X8505C ma czarną ramkę ze srebrnymi bokami oraz nogę z ciemnego chromu. Dodatkowo model 55X8507C ma upłynniacz Motionflow XR 900 Hz, a 55X8505C ma Motionflow XR 800 Hz. W rzeczywistości oba działają tak samo. Autor portalu hdtvpolska.com napisał niedawno, że robił testy porównawcze tego upłynniacza nie odnotował żadnych różnic.

 

Ja kupiłem ten srebrny, później żałowałem że nie wziąłem czarnego, bo nie pasował mi do żadnego sprzętu. Soundbary, głośniki, dekodery, amplitunery, BR/DVD, konsole - wszystko jest teraz czarne. Ciężko znaleźć cokolwiek srebrnego. Ostatecznie i tak oddałem TV do sprzedawcy, więc problem koloru się rozwiązał. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Sniper10000
Użytkownik

55X8507C ma całą srebrną ramkę i nogę z jasnego chromu, 55X8505C ma czarną ramkę ze srebrnymi bokami oraz nogę z ciemnego chromu. Dodatkowo model 55X8507C ma upłynniacz Motionflow XR 900 Hz, a 55X8505C ma Motionflow XR 800 Hz. W rzeczywistości oba działają tak samo. Autor portalu hdtvpolska.com napisał niedawno, że robił testy porównawcze tego upłynniacza nie odnotował żadnych różnic.

 

Ja kupiłem ten srebrny, później żałowałem że nie wziąłem czarnego, bo nie pasował mi do żadnego sprzętu. Soundbary, głośniki, dekodery, amplitunery, BR/DVD, konsole - wszystko jest teraz czarne. Ciężko znaleźć cokolwiek srebrnego. Ostatecznie i tak oddałem TV do sprzedawcy, więc problem koloru się rozwiązał. 🙂

profile.country.PL.title
yakub.1
Poszukiwacz

Dzięki wielkie za wyjaśnienie 🙂 

Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
yakub.1
Poszukiwacz

Hej,

 

Zakupilem model taki jak w temacie, generalnie bylbym zadowolony na 100 % ,niestety nie jestem i bardzo mnie to boli . Od lat 80/90 posiadam sprzety Sony ,poczawszy od Walkmana. Zaznacze, ze nigdy zaden sprzet mi sie nie popsul ani nie mialem z nimi zadnych problemow. Caly czas Firma Sony bedzie moja marka. I teraz musze sie wypowiedziec w kwestii TV. Posiadalem wczesniej o wiele nizszy model TV bez zadnych extra opcji i teraz zdecydowalem sie na srednia polke. TV niestety strasznie jest powolny , nie reaguje tak jak powinien, opoznienia w komendach z pilota siegaja kilku sekund. Sprzet jest sprzezony z Audio (DN1060) a tez gubi audio i prelacza  np. Game.. Android wg mnie jest totalnie nie potrzebny w tych TV. Nie wiem czy jakakolwiek aktualizacja pomoze..

 

Pozdr,

 

Jakub