anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD55X8509C

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

KD55X8509C

Witam. Mam pytanie dla orientujących się w temacie. Mam podłączony internet do tv po WiFi. Sygnał dobry lub dostateczny. Czy warto podłączać kabel, czy polepszyć szybkość

 wczytywania filmów i aplikacji i czy może być równocześnie podłączone WiFi i internet po kablu.

Dziękuję z góry za pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Pan Bogdan prawie odpowiedział. Jeżeli masz niską szybkość łączą do 100mb to WiFi starczy. Powyżej lepszy kabel. Przy podłączeniu zdublowanym pierwszeństwo systemowe zawsze ma kabel.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Ja nie jestem fachowcem od tych spraw, więc nie udzielę jakiejś rady. Mam podłączony Internet jednocześnie po kablu i WiFi i nic złego się nie dzieje. Jest tak, że jeśli w ustawieniach w telewizorze wybiorę WiFi, to i tak po ponownym włączeniu telewizora samoczynnie wybiera po kablu. Nie wiem czy tak ma być, czy tylko u mnie tak jest. Jeśli chodzi o prędkość przesyłu i wczytywanie filmów to nie widzę żadnej znaczącej różnicy, ale to może dlatego że mam dość wolny Internet - do 8Mb/sek.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Pan Bogdan prawie odpowiedział. Jeżeli masz niską szybkość łączą do 100mb to WiFi starczy. Powyżej lepszy kabel. Przy podłączeniu zdublowanym pierwszeństwo systemowe zawsze ma kabel.