anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 50W755C problemy

whidget
Poszukiwacz

KDL 50W755C problemy

Witam,
Czy ktoś ma pomysł lub wiedzę i może się z nią podzielić ?
Otóż od jakiegoś czasu mój Tv sam się włącza...w nocy, w dzień o różnych porach.
Po wykonaniu ustawień fabrycznych TV nie chciał przez długi czas w ogóle się uruchomić...
Próbowałem kilkukrotnie odłączać go z sieci, co ostatecznie poskutkowało uruchomieniem się TV. Pokonałem kroki związane z konfiguracją telewizora, ale problem sie powtarza. 

Jakieś pomysły ?

 

9 ODPOW. 9
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

W tym przypadku konieczna jest aktualizacja systemu. Kolejna pojawi się 5 kwietnia. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

@Sony_Polska, czy dziś pojawi się nowe oprogramowanie do pobrania na stronie dla odbiorników z Androidem?

barteksquall
Poszukiwacz

Mam dokładnie ten sam problem. Od jakiegoś czasu telewizor sam się losowo włącza w dzień i w nocy. Czasami nie da się go wyłączyć ponieważ po wciśnięciu przycisku On/Off na pilocie telewizor na chwilę gaśnie po czym po kilku sekundach znów się włącza. Wtedy pomaga ponowne uruchomienie, ale to rozwiązanie na jakiś czas, bo problem ciągle powraca. Telewizor praktyczne nowy, a tu takie numery...

Dzaquu
Poszukiwacz

Witam, 

kiedy pojawi się wspomniana prez Państwa aktualizacja?

kuba130000
Użytkownik

Chyba się nie doczekamy. ;]

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Profesjonalizm aż kipi :grin: @Sony_Polska ciężko po ludzku napisać, że mieliście obsuwę i soft będzie w innym terminie? Robicie z ludzi idiotów. Najpierw mówicie, że soft będzie 5.04, a jak termin mija to milczycie i nie odpowiadacie na pytania KLIENTÓW (może warto to zaznaczyć, bo może uważacie, że robicie nam tu tylko przysługę...).

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

Panowie spokojnie przecięż przedstawiciele sony obecni tu na forum mówią prawdę aktualizacja bedzie na czas, 5 kwietnia to jak najbardzięj realny termin! przecież nie pisze którego roku :nauseated_face:

 

 

 

Ps. tak na poważnie szkoda że nas nie szanują

Dzaquu
Poszukiwacz

Witajcie, 

wlasnie rozmawiałem z pomocą techniczną Sony, 

aktualizacja teoretycznie ma sie pojawić miedzy 12 a 15 kwietnia.

Będzie dostępna z poziomu telewizora.

Ciekawe co jest w changelogu :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Informacja dot. softu z 1.04 na Azję (z forum KODI):

everything seems the same i havent seen any new features, its probably just a set of bug/security fixes, ive noticed my remote has stopped locking up randomly or maybe it will happen again too early to tell but so far so good. really wish they would post some sorta changelog.