anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-55W808C Nagrywanie - wyłączane zasilanie USB w trybie standby

rtp101
Poszukiwacz

KDL-55W808C Nagrywanie - wyłączane zasilanie USB w trybie standby

Witam,

Chciałem uruchomić funkcję programowania nagrywania w KDL-55W808C poprzez Video & TV SideView. Wszystko działa świetnie dopóki nie minie około 10 minut po wyłączeniu telewizora pilotem. Wtedy zasilanie na porcie USB jest wyłączane (sprawdziłem próbując podpinać pod ten port inne urządzenia USB) i próba zaprogramowania nagrywania kończy się komunikatem "HHD is not connected ...".

Z supportu Sony na razie otrzymałem informację, że zasilanie na portach USB nie powinno być wyłączane w trybie standby i zalecenie aby odłączyć zasilanie telewizora na 30 min i sprawdzić czy pomogło. Niestety nie pomogło.

Czy ktoś miał takie problemy?

 

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

dziękujemy za wiadomość, którą przekazujemy niezwłocznie w ręce kolegów z działu technicznego. Z podpowiedzią wrócimy niebawem. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

Każdy telewizor wyłącza zasilanie USB, ale żeby ustawiać nagrywanie po wyłączeniu telewizora musisz ustawić odpowiednio telewizor. Najlepiej zrób przez Video&tv Sideview wejdź w ustawienia następnie do konfiguracji urządzenia,  wybierz telewizor który chcesz ustawić i kliknij na zdalny programator nagrywania a dalej to tam cię pokieruje co robić dalej