anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-65W855C problem z Google Cast po aktualizacji systemu.

ROZWIĄZANE
radar131
Poszukiwacz

KDL-65W855C problem z Google Cast po aktualizacji systemu.

Witam,

wczoraj zainstalowałem najnowszą aktualizację systemu. Po tej czynności straciłem możliwość przesyłania obrazu z urządzeń mobilnych na telewizor za pomocą Google Cast. Czy ktoś ma podobny problem lub może zna jego rozwiązanie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zniesmaczony
Poszukiwacz

U mnie juz działa castowanie. Pomoglo ustawienie sychronizacji zegara z sieci.USTAWIENIA>DATA I GODZINA

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24
vivimaxipl
Poszukiwacz

po aktualizacji kolory są za jaskrawe cos jakby za duzo zielonego ogólnie stabilnosc poprawiona tylko obraz moim zdaniem jeszcze gorszy niz był przed aktualizacja 

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

dokladnie ten sam problem z kdl-50w755c po aktualizacji nie widac telewizora w sieci domowej nie dziala chromecast ani tv side view

radar131
Poszukiwacz

Po aktualizacji zrobiłem reset pamięci i przywróciłem ustawienia fabryczne. Telewizor pojawił się w sieci i przesyłanie obrazu z urządzeń mobilnych działało jak powinno. Do czasu aż odpaliłem sklep Google i zassało mi aktualizację Google Cast. Problem powrócił i kolejne resetowanie pamięci już nie pomaga. Moja rada to właśnie zrobić taki reset i jeśli wszystko zadziała, nie aktualizować Google Cast.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

reset pamieci tylko chromecasta?

radar131
Poszukiwacz

Ustawienia -> Pamięć -> Ustawienia Fabryczne

 

Nie jestem przy TV więc nazwy mogą się trochę różnić.

 

Reset ustawień samego Google Cast u mnie nic nie daje.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

dziwna sprawa robilem to wczesniej nic nie dalo a teraz zaczelo obslugiwac tv sideview

chromecast dalej nie dziala, zaraz po resecie chromecast ma wersje 1.15.xxxxxx

by po chwili miec juz 1.16.xxxxx na komputerze win10 mam wersje 15.827.0.6 i ona nie widzi tv 

na lapku (win8) ta sama wersja chromecasta i tez nie widzi na telefonie tak samo (samsung s3)

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Ten sam problem.

Przy próbie połączenia ze smartfonem Xperia Z3 poprzez Łączność Xperia telewizor jest widoczny jako urządzenie do połączenia, ale przy próbie tegoż, wyskakuje błąd programu.

 

radar131
Poszukiwacz

Po odpaleniu na TV programu Screen mirroring z linii aplikacji jestem w stanie rzucić obraz na telewizor wchodząc w tablecie w ustawienia -> wyświetlacz -> ekran cast (tablet lenovo). Połączenie nie zawsze łapie za pierwszym razem. Przeglądarka Chrome nie widzi w dalszym ciągu telewizora, ale rzucam obraz z całego urządzenia.

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

A bezpośrednio z aplikacji YouTube możesz włączyć odtwarzanie z telefonu /tabletu na TV?