anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL50-W755C Dualshock 4 lag/opoźnienie

profile.country.PL.title
spinacz88
Poszukiwacz

KDL50-W755C Dualshock 4 lag/opoźnienie

Witam,

 

Sparowałem z TV pad Sony Dualshock 4, który powinien być dobrze wspierany jednak działa on z opóźnieniem lub w cale. Czasami muszę po 2-3 razy wciskać przycisk na padzie żeby przejść po menu innym razem wcisnę raz i przeskoczą 3 kafelki. Jak skonfigurować pad aby działał poprawnie?

 

Kiedyś w TV były dedykowane ustawienia pada, od aktualizacji do Android 7.0 ich nie ma.

 

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

I co sie dowiedzieliscie ?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Czaro1985 oto odpowiedź supportu


Bluetooth w tym odbiorniku jest przeznaczony do komunikacji z pilotem dotykowym One Flicka nie do urządzeń zewnętrznych takich jak pad.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

Hahaha usmialem sie jak koń. Zaluje ze wydalem 7k na tv sony (sprzedawca w markecie obiecywal mi ze bedzie dzialac ten pad) . Żenada, niepolecam nikomu. Moglem kupic tv innej marki. To jak w takim razie moje dziecko ma korzystac z gier które są obslugiwane przez ten tv a wymagają pada? W jaki sposob podlaczyc pada skoro bluetooth nie obsluguje? Kablem ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. 

profile.country.PL.title
Czaro1985
Poszukiwacz

Czy mozna cofnac ta aktualizacje ?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Czaro1985 aktualizacji nie cofniesz. W sumie z tymi padem DualShock jest tak, że może działać ale nie musi wcale lub będą działać tylko niektóre funkcje w zależności od modelu TV oraz jego wersji oprogramowania.

 

Pozdrawiam