anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KE-55XH9096 rozmyty obraz

profile.country.PL.title
JaB1973
Poszukiwacz

KE-55XH9096 rozmyty obraz

Otóż zauważyłem że podczas dynamicznych scen, zwłaszcza sport wokół postaci pojawia się taka dziwna otoczka, jakby rozmazane pixele. Próbowałem różnych ustawień obrazu ale to nie pomaga. Czy u Wa występuje podobny problem? Czy to wina ustawień czy po prostu ten model tv jest wadliwy? 

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj JaB1973, zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów - czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J
 

profile.country.PL.title
Sebol74
Użytkownik

A wcześniej tego nie było? Jaki masz ustawiony tryb obrazu? Spróbuj wyłączyć wszystkie upłynniacze i tzw ulepszacze obrazu.

profile.country.PL.title
JaB1973
Poszukiwacz

Obecnie mam własne ustawienia. Sprawdzałem na każdym trybie i było to samo. Dzisiaj zadzwoniłem na infolinię gdzie poinformowano mnie żebym zmienił w ustawieniach format sygnału HDMI na ulepszony. Po pracy sprawdzę czy to pomogło 

apson83
Nowicjusz

Witam. Kolego mam taki sam problem z tym, że w 65x85j. Czy udało Ci się rozwiązać problem?

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Też mam model: 65x85j podłączony po hdmi do dekodera Canal+. Wszystko pięknie wygląda. Najważniejsze to w Format sygnału hdmi dla odpowiedniego gniazda ustawić format ulepszony. Jak to ustawisz i nic nie da to mogę podać ustawienia obrazu jakie mam.

profile.country.PL.title
JaB1973
Poszukiwacz

Akurat format sygnalnalu trzeba zmienić na normalny. Wcześniej miałem ulepszony i stąd było to rozmycie. U mnie pomogło 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

To zależy co podłączasz, jak bluray 4K, czy dekoder 4K to raczej format ulepszony.

Mój bluray odtwarza Dolby Vision, to format hdmi umusiałem ustawić: Format ulepszony ( Dolby Vision).

profile.country.PL.title
JaB1973
Poszukiwacz

Mam kablówkę. Napisałem co u mnie pomogło. Warto spróbować . Takie info dostałem z serwisu Sony.

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Kablówka prze zewnętrzny dekoder? Może to nie jest urządzenie 4K, dlatego tak jak piszesz mogło pomóc.