anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Moduł CAM CI+ (w nc+) a tv BRAVIA KD 55X8509C

profile.country.PL.title
matPROx
Poszukiwacz

Moduł CAM CI+ (w nc+) a tv BRAVIA KD 55X8509C

Czy ma ktoś w telewizorze 55X8509C lub podobnym moduł CAM CI+ ? Czy ten telewizor to obsługuje? Jak to działa w praktyce w porównaniu z dekoderem? Warto? Co z nagrywaniem kanałów w praktyce?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zpaytanie.

Ten model z CI+ działa bez problemu. W porównaniu z dekoderem korzyścią jest jego brak - nie stoi dodatkowy element zajmujący miejsce, obsługa jednym pilotem, wolne gniazdo elektryczne. Nagrywanie jak najbardziej działa.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Testowałem moduł CI+ od platformy nc+ na telewizorze.XD93. Nie wiem dlaczego, przy pierwszym włożeniu miałem poważne problemy z zainicjowaniem modułu w telewizorze. Potem gdy już moduł "zaskoczył" to wszystko zaczęło działać jak należy.

 

Co do nagrywania.

Moduł CI+ od NC+ jest jednostrumieniowy. Nagrywasz to co oglądasz. Jest to sztuczne ograniczenie samego modułu, sztucznie wprowdzone w najnowszych modułach przez platformę, ponieważ w ten sposób chcieli się zabezpieczyć przed oglądaniem programów z jednej karty na kilku telewizorach. Chcesz mieć usługę multiroom to musisz wziąć od nich ich tunery i im zapłacić, lub poszukać w necie starych modułów dostępu warunkowego z dedykowanymi do nich kartami.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

 

MatPROx, w razie dodatkowych pytac i wątpliwości czekamy na pytania.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
PablitoB
Poszukiwacz

Dzień dobry,

Podłącze się do pytania odnośnie modułu CAM CI+ z tym, że rozchodzi mi się o współpracę z Sony KD-65A1.

Co do jego "ułomności" już jestem uświadomiony :wink: