anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moduł CI+ za 4000zł piksele gratis w zestawie z SONY BRAVIA

profile.country.PL.title
stan1080
Poszukiwacz

moduł CI+ za 4000zł piksele gratis w zestawie z SONY BRAVIA

Od grudnia 2021 roku mam xr55x90j podłączony do UPC, mój problem to Modem CI+ i w związku z tym piksele i pozycjonowanie kanałów. Po wyjęciu CI+ nie ma pikseli ale na 100 % nie ma większości kanałów no bo brak jest w tym momencie karty CI+. Dział wsparcia Sony mami jakimiś poradami i aktualizacjami twierdząc że jestem PIERWSZYM  który ma takie problemy i tutaj po przeczytaniu wcześniejszych postów o CI+ stwierdzić trzeba że tv SONY to po prostu drogie niedopracowany bubel. Może warto razem zaatakować producenta bo pojedynczo nie mamy szans na uzdrowienie naszych telewizorów.

Pozdrawiam stan1080

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No ale modem jak rozumiem od UPC prawda?

profile.country.PL.title
vaha81
Nowicjusz

Też mam problem z modułem CAM. U mnie strasznie przymula i przy zmianie kanału zawsze pokazuje informacje o tym, że kanał jest kodowany, mimo, że nie jest. Miałem serwis, ale tylko zrobili aktualizację i nic więcej, chociaż serwisant zastrzegł, że w kolejnym kroku byłaby wymiana płyty głównej. I też wspominał, że opcja CI+ jest tu mocno niedopracowana.

profile.country.PL.title
Lukastv
Poszukiwacz

 W lutym naprawili pikselozę aktualizacją ale problem znowu wrócił (mam Vectrę,). Zanik się okazało, że to wina oprogramowania  sprawdzałem różne kable jakieś przejściówki. Inny TV w tym samym miejscu z kartą CI+ działa dobrze (co najśmieszniejsze/ albo żałosne to dużo starszy model TV). 

 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Temat już jest rozwinięty. Nie warto dublować... Krótko i na temat wina leży po stronie software i żadna wymiana płyty nie naprawi tego problemu zresztą jaki sens rozbierać tv i wymieniać coś co jest dobre na dobre...