anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nc+GO

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Nc+GO

Witam. Czy na modelu xf9005 z androidem 8 jest jakaś możliwość oglądania tv z nc+go? Chodzi o legalne oglądanie bezpośrednio z poziomu tv( nie przez laptopa i hdmi). Może jakaś aplikacja lub konkretną przeglądarka internetowa?

Dziękuję. Pozdrawiam 

Tagi (1)
7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
adlizak
Poszukiwacz

witam polecam kodi aplikacja multimedialna

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Można zainstalować,jest wersja na tablet.,ale działa połowicznie.Przed chwilą ją zainstalowałem jest problem z przewijaniem stron,ja próbowałem to robić za pomocą smartfonu i pada ale bez rezultatów.Jedyne co się udaje to wybieranie i odtwarzanie  zawartości oraz cofanie stron.Brak możliwości przewijania.Jeśli pomimo tego chciałbyś się pobawić tą aplikacją to mogę Ci napisać jak to możesz zainstalować może znajdziesz jakiś sposób na te niedogodności.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Najbardziej zależy mi na oglądaniu tv na żywo. W sumie tylko mecze ekstraklasy.  I do tego 2 w miesiącu bo na 2 pozostałych jestem na stadionie:). Teraz z kablówki place za to 39 zł a ktoś z rodziny posiada canal*+ i mógłbym korzystać z jego ncplus go. Na siłę mogę podłączyć laptopa po hdmi ale bezpośrednio w tv byłoby wygodniej. 

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

W kodi jest wtyczka nc + go? 

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Działa aplikacja NC Go dla tabletu.. Podłącz myszke i będzie wygodniej obsługiwać aplikacje..

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

A nie orientujesz się czy telewizor uciagnie transmisję z meczu 4k?

zuku1786
Poszukiwacz

Jest już działająca wtyczka z NC + GO do Kodi. Jest ona w repozytorium Mbebe.

Działa bardzo dobrze. Do tej pory korzystałem z wersji na android dla tabletów i do obsługi

korzystałem z pilota z airmouse, ale korzystanie za pomocą pilota tv w Kodi jest dużo wygodniejsze.