anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa funkcja PIP/PAP KDL-50W755C

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
rysku1
Poszukiwacz

Nowa funkcja PIP/PAP KDL-50W755C

Czy mógł by ktoś napisać jak korzystać z tej funkcji, czym to wywołać z pilota? Próbowałem wszystkich przycisków na pilocie i nic. W pomocy TV też nic nie znalazłem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert
11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

o wsparcie poprosiliśmy kolegów z działu tehnicznego. Postaramy się wrócić z podpowiedzią możliwie szybko. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jeżeli nic się nie zmieniło przez ostatnie 3 lata w telewizorach sony to:

a) PAP dziala tylko pomiędzy wybranym wcześniej (przed uruchomieniem PAP) wejściem AV a wybieranym po uruchmieniu PAP kanałem z tunera. Kanały tunera mozna zmieniać przy działającym PAP.
b) PIP działa tylko dla wejścia komputerowego i (chyba) kanału z tunera TV

 

a uruchamia się te funkcje w trybie AV przyciskiem tools/option na pilocie

pawelsz
Poszukiwacz

W pilotach do KD-55X9305C nie ma guzika TOOLS/Options. Nie wiem czy w ogóle są w sprzęcie z Android TV. 

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

w takim razie będzie trzeba poczekać na support, może oni pomogą...

 

EDIT dokopałem się do informacji dotyczących tej aktualizacji

http://www.sony.pl/support/pl/article/77122

jest wyraźnie napisane, że podane daty udostępnienia usług mogą się zmienić więc najpewniej PIP pojawi się przy kolejnej aktualizacji...

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

PIP jest pod przyciskiem Action. Po prawej stronie, za Twitter'em.. W momencie gdy wyświetlasz jakiś kanał cyfrowy.

edit: fakt, W momencie gdy wyświetlasz źrudło HDMI

profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

W nowych TV od Sony na Androidzie, na pilotach nie ma przycisku OPTION, jest za to przycisk ACTION MENU i to pod nim kryją się dodatkowe opcje, tak jak w starszych modelach Bravia kryły się pod przyciskiem OPTION/TOOLS. U mnie PAP na W809C jest właśnie pod ACTION MENU, jako opcja 'Podwójny obraz', ale pojawia się wtedy gdy korzystam z wejścia HDMI, po jej wybraniu, obraz dzieli się na dwa, na jednym jest obraz z wejścia HDMI, a na drugim z tunera naziemnego lub satelitarnego. Gdy wybiorę natomiast ACTION MENU podczas oglądania z wbudowanego tunera naziemnego lub satelitarnego to opcji 'Podwójny obraz' nie ma.

pawelsz
Poszukiwacz

Ciekawe. Prz kanałach z cyfrowej TV naziemnej nie mam opcji PIP, ale jest nagrywanie. PIP jest w ACTION MENU przy sygnale z HDMI ("Podwójny obraz"), ale jego wybranie kończy się komunikatem "Funkcja niedostępna w bieżącym trybie wejścia". Dlaczego?

HDMI są podłączone do Playstation3, netiaplayer i Apple TV. Wszędzie jest ten sam błąd/komunikat. 

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Przycisk Action Menu. Pojawi się w gornej części ekranu PIP lub PAP w zaleznosci czy jest podlączony PC czy dowolne urządzenie poprzez HDMI.

 

PIP – działa z sygnalem z PC (okieno w dowolnym rogu ekranu)

PAP – działa ze zrodel z HDMI (dwa okna obok siebie z mozliwoscia zamiany miejsc)

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

pawelsz
Poszukiwacz

Dlaczego otrzymuję komunikat "Funkcja niedostępna w bieżącym trybie wejścia"?